KULTURA

Hrůza míří na druhý pokus do Zábřeha

6. dubna 2016, 09:00, Ondřej Polák
Zábřeh - Notnou dávku trpělivosti museli projevit natěšení fanoušci Michala Hrůzy, kteří začátkem listopadu zklamaně odcházeli od zábřežského kulturního domu. Zpěvák totiž tehdy do Zábřeha kvůli autonehodě, která ho postihla cestou na koncert, nedorazil.

 „Byla to i pro nás hodně nepříjemná zpráva. Nakonec ale vše dobře dopadlo a v pátek 8. dubna bude Michala Hrůzu znovu očekávat zcela zaplněný sál,“ uvedl Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Zazní i Padesátka

V rámci akustického koncertu s názvem Hrůza v divadle zazní průřez zpěvákovou tvorbou. Kromě starších hitů, jako jsou 1 + 1, Černý brejle nebo Zakázané uvolnění, se mohou fanoušci těšit, že uslyší také písně, které kapela naživo ještě nehrála.
„Zazní také písničky ze zpěvákova posledního alba Den. Všechny skladby však projdou hudební úpravou, protože kapela je na divadelních prknech představí v akustické verzi,“ prozradil produkční Vratislav Jarmar.
Jako bonus pak zpěvák publiku nabídne novou písničku Padesátka, kterou složil pro nedávno uvedený stejnojmenný film Vojty Kotka.

Celebrita jako překvapení

„Těšíme se, že předvedeme naše písně trochu jinak, než jak je lidé znají. Rádi bychom u posluchačů navodili pocit, že jsou u nás doma,“ přeje si Michal Hrůza od aktuálního turné, na jehož jednotlivých zastávkách se budou objevovat herecké osobnosti, které jsou se zpěvákem či kapelou pracovně spjaté. Ať už to jsou herci a herečky z filmů či seriálů, k nimž Hrůza skládal hudbu, nebo herci z jeho videoklipů. Filmové tváře se budou na koncertech střídat a budou večerním překvapením. Pozvání přijal například Jan Budař, Jiří Dvořák nebo Roman Vojtek.
Předprodejní místa Zábřežské kulturní nabízejí na setkání s Michalem Hrůzou a jeho kapelou poslední volné vstupenky. „Ty se nyní prodávají za ceny od 240 do 340 korun. Pokud nějaké zbydou, budou se v den koncertu prodávat za 400 Kč,“ upřesňují pořadatelé.Foto: Aleš Hecl

Michal Hrůza vystoupil vloni na podzim v Šumperku na festivalu Džemfest a o čtrnáct dnů později měl koncertovat také v Zábřeze, kam ale kvůli autonehodě nedorazil.


 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).