ZPRÁVY

Hrátky s elektrikou dopadly pro dvouletou holčičku špatně

12. června 2012, 14:01, BH
Mohelnice – Policie podezírá pětatřicetiletou matku dvou malých dětí z trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti. Své ratolesti nechala v dětském pokoji s volně ležícím kabelem. Hrátky s elektrikou dopadly špatně. Dvouletá holčička nyní leží v popáleninovém centru Fakultní nemocnice v Ostravě.

„K události došlo v sobotu dopoledne, kdy žena nechala bez dozoru tříletého chlapce a dvouletou holčičku v dětském pokoji. Volně ležící poškozený kabel s obnaženým koncem bez izolace strčil chlapec do zásuvky. Na druhém konci držela drát holčička,“ popsal nešťastnou událost mluvčí šumperské policie Josef Bednařík.

Holčičku elektřina popálila tak, že si zranění vyžádalo okamžitý transport vrtulníkem záchranné služby do popáleninového centra v Ostravě. V současné době dítě není v ohrožení života, ale předpokládaná léčba bude trvat několik týdnů. Za tento trestný čin hrozí ženě trest odnětí svobody až na jeden rok.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).