ZPRÁVY

Neplaťte výpalné! Poradí PRO-REGION a Piráti

23. září 2014, 11:44, redakce, placená reklama
Občanská iniciativa PRO-REGION připravila ve spolupráci s Pirátskou stranou workshop, na němž podnikatelům nabídne řešení, jak se vyhnout placení nesmyslných poplatků za pouštění hudby v restauracích, obchodech a provozovnách. Workshop proběhne 25. září v 18 hodin v šumperské restauraci U Řeka.

Účastníci se dozvědí, že existují legální cesty, jak se vyhnout šikaně Ochranného svazu autorského (OSA) a dostanou fundovaný návod, jak ušetřit tisíce korun na poplatcích. Návštěvníci workshopu neplatí žádný účastnický poplatek.

 

„Dělejte to, co má smysl.“ 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.