ZPRÁVY

Neplaťte výpalné! Poradí PRO-REGION a Piráti

23. září 2014, 11:44, redakce, placená reklama
Občanská iniciativa PRO-REGION připravila ve spolupráci s Pirátskou stranou workshop, na němž podnikatelům nabídne řešení, jak se vyhnout placení nesmyslných poplatků za pouštění hudby v restauracích, obchodech a provozovnách. Workshop proběhne 25. září v 18 hodin v šumperské restauraci U Řeka.

Účastníci se dozvědí, že existují legální cesty, jak se vyhnout šikaně Ochranného svazu autorského (OSA) a dostanou fundovaný návod, jak ušetřit tisíce korun na poplatcích. Návštěvníci workshopu neplatí žádný účastnický poplatek.

 

„Dělejte to, co má smysl.“ 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).