ZPRÁVY

Neplaťte výpalné! Poradí PRO-REGION a Piráti

23. září 2014, 11:44, redakce, placená reklama
Občanská iniciativa PRO-REGION připravila ve spolupráci s Pirátskou stranou workshop, na němž podnikatelům nabídne řešení, jak se vyhnout placení nesmyslných poplatků za pouštění hudby v restauracích, obchodech a provozovnách. Workshop proběhne 25. září v 18 hodin v šumperské restauraci U Řeka.

Účastníci se dozvědí, že existují legální cesty, jak se vyhnout šikaně Ochranného svazu autorského (OSA) a dostanou fundovaný návod, jak ušetřit tisíce korun na poplatcích. Návštěvníci workshopu neplatí žádný účastnický poplatek.

 

„Dělejte to, co má smysl.“ 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).