SPORT

Hráči se k nám momentálně moc nehrnou, přiznal kouč mohelnických fotbalistů Jaroslav Rolinek

21. února 2018, 16:00, téma FOTBAL, Petr Fišer, Bohumil Tesař
Hráči se k nám momentálně moc nehrnou, přiznal kouč mohelnických fotbalistů Jaroslav Rolinek Mohelnice - Mužský fotbal v Mohelnici nezažívá nejjednodušší období. Sázkařská aféra, s níž je třetiligový klub spojován, se mimo jiné odráží na komplikovanějším procesu při shánění posil. „Hráči se k nám momentálně moc nehrnou,“ přiznal Jaroslav Rolinek, asistent hlavního trenéra Dušana Žmolíka.

 „Byla nám přidělena nálepka, která se odráží na všeobecném negativním vlivu a nedobré pověsti. I tak zůstáváme optimisty. Věříme, že náš tým do startu jarní části ještě vhodně posílíme. Snad se nám to podaří,“ doufal Rolinek.
Ve středečním přátelském utkání hájil branku domácího týmu gólman Vavruša. Kmenový fotbalista Zlína naposledy hostoval v Sigmě. Na odchodu je naopak Marek Šichor. Jeden ze stěžejních záložníků se připravuje s HFK Olomouc. „Asi mu nabídli víc peněz. Je to pro nás nepříjemné z toho pohledu, že může posílit našeho přímého konkurenta v boji o záchranu. Mrzí nás to, ale nic s tím nenaděláme,“ pronesl zklamaně Jaroslav Rolinek.

PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS
MOHELNICE – VELKÉ LOSINY 7:1 (3:0)


Po opavském béčku dala Mohelnici košem i juniorka Baníku Ostrava. A to ze stejných důvodů. „Omluvili se nám, že nepřijedou kvůli marodce. V posledních dnech jim onemocněla řada hráčů,“ vysvětlovala pravá ruka kouče Žmolíka. „Narychlo jsme sháněli někoho jiného a jsme rádi, že nám Velké Losiny vyhověly. Zápas měl spíše tréninkový ráz a posloužil nám jako možnost vyzkoušet si nejrůznější herní varianty. Kluci si s chutí zastříleli,“ bilancoval Rolinek.
Hostitelé na rozdíl od předchozího domácího střetnutí s Břidličnou, v němž rychle prohrávali 0:3, nic nepodcenili a soupeře z krajského přeboru od počátku převyšovali ve všech směrech. „Pokud šlo o úroveň, byla to pro nás lepší tréninková jednotka. Přestože se hrálo v nepříjemné zimě a za občasného sněžení, utkání splnilo svůj účel,“ dodal trenérský asistent mohelnického áčka.
BRANKY: 41. a 56. Svoboda, 80. a 90. Woitek, 23. Zmeškal, 35. Kutal, 52. Jankovič – 86. Kobza.
MOHELNICE: Vavruša – Vokoun, R. Kuba, Knýř, Hlavsa – Kotůlek – Woitek, Svoboda, Čank, Kutal – Zmeškal. Střídali: Marák, Jankovič, Yimuran.
VELKÉ LOSINY: Hatala (Šafář) – Pecháček, J. Gargulák, Kupčík, Nýdecký – L. Hegner, H. Hegner, Martin Kocourek, P. Dostál – L. Kováč, Kobza. Střídali: Mičunda, Kubíček, Minarik.

PROGRAM MOHELNICE

20. LEDNA: Mohelnice – Opava B nehráno. 24. LEDNA: Mohelnice – Sigma Olomouc (juniorka) 1:2 (Malý). 27. LEDNA: Vítkovice – Mohelnice 1:1 (Kutal). 3. ÚNORA: Pardubice – Mohelnice 8:0. 10. ÚNORA: Mohelnice – Břidličná 3:3 (Zmeškal 2, Malý). 14. ÚNORA: Mohelnice – Velké Losiny 7:1 (Svoboda 2, Woitek 2, Zmeškal, Kutal, Jankovič). 20. ÚNORA: Frýdek-Místek - Mohelnice. 24. ÚNORA: 11.00 Mohelnice – Vysoké Mýto. 3. BŘEZNA: 11.00 Mohelnice – Ústí nad Orlicí. 10. BŘEZNA: soupeř v jednání.
 

Foto: Fcb.cz

Marek Šichor ještě v dresu Baníku Ostrava. Zábřežský odchovanec v Mohelnici pokračovat nehodlá. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).