SPORT

Hráči Mutěnic zostudili Zábřeh

11. května 2008, 14:17, simi
Hráči Mutěnic zostudili Zábřeh Mutěnice - Velkým debaklem skončilo pro zábřežské fotbalisty 24. kolo moravskoslezské ligy. Svěřenci trenéra Jáněho odjížděli do Mutěnic s nadějemi na zopakování senzačního vítězství na půdě rezervního týmu olomoucké Sigmy, ovšem realita byla zcela jiná.

Mutěnice, které se nacházejí na druhém místě třetiligové tabulky byly před zápasem jasným favoritem, a to i přesto, že v posledním utkání remizovaly ve Zlíně a předtím dokonce podlehly poslední Lipové. Zábřeh měl naopak na svém kontě šťastnou nebo spíše překvapivou výhru na Sigmě, avšak svoji formu nedokázal potvdit doma proti Bystrci, kdy ve vyhecovaném utkání remizoval s brněnským celkem 2:2.

Sázkaři tedy patrně tento zápas ve svých tiketech vynechali, neboť od tohoto utkání se dalo očekávat téměř cokoliv.

Sulko vstoupilo do zápasu nešťastně a již ve 13. minutě musel trenér Jáně nuceně vystřídat zraněného Skopala, kterého vystřídal Martinka. Ve 23. minutě se diváci dočkali prvního gólu a k jejich potěše padl do sítě hostů, jeho střelcem byl Drábek a Mutěnice tak nastartovaly svůj brankostroj, jenž se železnou pravidelností vlnil síť za zády Janků. Podruhé se tak stalo v minutě s číslem 29, kdy krásnou kombinační akci zakončil Válek. O tom, kdo dnes odejde jako vítěz se rozhodlo ještě do konce prvního poločasu ve chvíli, kdy Ivan Kováč stál na konci další pěkné akce domácích.

Do druhé půle nahradil Výhodu v drese zábřežských Hampl, ale nějaká výrazná změna v obrazu hry se nekonala. Dittricha, jenž postupoval sám na branku hostů ještě stačil vychytat Janků, ale za čtvrt hodiny se již tentýž hráč dokázal gólově prosadit a upravil na 4:0 pro Mutěnice. Pověstného bůra dokonali domácí v 80. minutě zásluhou Zemánka. Dovršení debaklu měl na svědomí o deset minut později svou druhou brankou v zápase Kováč.
Mutěnice tak porazily hodně vysoko Zábřeh 6:0.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 12.5.2008 15:14
Titulek: Měli jim dát 10
Autor: Alenka
105
Bez komentáře.
Reagovat
Datum: 12.5.2008 16:30
Titulek: takovou šišku si nazasloužili
Autor: turtle
69
Ale kdo jen trochu ví o zákulisí fotbalu v Zábřehu, ten se ani nediví...
Reagovat

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).