SPORT

Horokros ukončil sezónu

26. října 2008, 08:06, rejdakce, www.lenon.cz
Horokros ukončil sezónu Šumperk - Posledním závodem "Horokros" skončil celoroční seriál závodů Chlapák a Prcek.

Nejúspěšnějším závodníkem  v Chlapáku se stal Jindřich Šalplachta, ročník 1947, který v pořadí všech závodníků s příslušnými koeficienty skončil první.


Po něm následovali Jan Hejl a Jaromír Šrámek na druhém a třetím místě. V soutěži Prcek skončil na prvním místě Katka Divišová, na druhém Ondrys Šráma a na třetím Pavla Vincencová.
 
Nejaktivnější Prcci dostali na památku tričko s logem Prcka.


Martina Kukulová odběhala v kategorii Prcek od r. 2001 celkem 100 závodů  a na památku dostala tričko, které dostávají za takovýto výkon Chlapáci

Celkové výsledky naleznete na stránkách Chlapáka.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).