SPORT

Horokros ukončil sezónu

26. října 2008, 08:06, rejdakce, www.lenon.cz
Horokros ukončil sezónu Šumperk - Posledním závodem "Horokros" skončil celoroční seriál závodů Chlapák a Prcek.

Nejúspěšnějším závodníkem  v Chlapáku se stal Jindřich Šalplachta, ročník 1947, který v pořadí všech závodníků s příslušnými koeficienty skončil první.


Po něm následovali Jan Hejl a Jaromír Šrámek na druhém a třetím místě. V soutěži Prcek skončil na prvním místě Katka Divišová, na druhém Ondrys Šráma a na třetím Pavla Vincencová.
 
Nejaktivnější Prcci dostali na památku tričko s logem Prcka.


Martina Kukulová odběhala v kategorii Prcek od r. 2001 celkem 100 závodů  a na památku dostala tričko, které dostávají za takovýto výkon Chlapáci

Celkové výsledky naleznete na stránkách Chlapáka.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.