SPORT

Horokros ukončil sezónu

26. října 2008, 08:06, rejdakce, www.lenon.cz
Horokros ukončil sezónu Šumperk - Posledním závodem "Horokros" skončil celoroční seriál závodů Chlapák a Prcek.

Nejúspěšnějším závodníkem  v Chlapáku se stal Jindřich Šalplachta, ročník 1947, který v pořadí všech závodníků s příslušnými koeficienty skončil první.


Po něm následovali Jan Hejl a Jaromír Šrámek na druhém a třetím místě. V soutěži Prcek skončil na prvním místě Katka Divišová, na druhém Ondrys Šráma a na třetím Pavla Vincencová.
 
Nejaktivnější Prcci dostali na památku tričko s logem Prcka.


Martina Kukulová odběhala v kategorii Prcek od r. 2001 celkem 100 závodů  a na památku dostala tričko, které dostávají za takovýto výkon Chlapáci

Celkové výsledky naleznete na stránkách Chlapáka.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.