KULTURA

Horkýže Slíže přivezou nekorektní humor a naostřené kytary

30. října 2018, 20:00, ok
Zábřeh – První listopadovou sobotu se dočkají pořádného nášupu zábřežští příznivci rockové muziky. Do domu kultury totiž zavítá slovenská partička Horkýže Slíže.

 „Kapela si za čtvrtstoletí své existence vybudovala pevnou pozici na slovenské i české klubové scéně. V aktuální anketě Slavík byla oceněna jako třetí nejoblíbenější slovenská skupina u nás,“ připomněl produkční Vratislav Jarmar.
Jedna z nejúspěšnějších kapel u našich východních sousedů své fanoušky ani v Zábřeze určitě nezklame. Čeká je příval energie, plnotučná porce třeskutých fórků i svižného kytarového punk-rocku.
„Na podzimní turné připravujeme nové vizuální zpracování, na každou písničku vymýšlíme nějaký fór, buď klip anebo speciální grafiku. Prostě si se vším vyhrajeme,“ zve na koncert frontman kapely Peter Hrivňák zvaný Kuko.
Jako předkapela slovenských hitmakerů vystoupí pražští hard-rockoví The Agony.
Lístky na koncert Horkýže Slíže jsou k dispozici v prodejních místech Zábřežské kulturní nebo online na smsticket.cz. 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Poslední díl série se jmenuje:

A) Avengers: Endgame
B) Avengers: Infinity War
C) Avengers: Intimity bar

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volné vstupenky na velikonočně laděný den v šumperském muzeu ve čtvrtek 18.dubna od 9 do 16 hodin vyhráli: Lucie Šafářová z Brníčka a Lenka Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den konání akce na recepci muzea.