KULTURA

Horkýže Slíže přivezou nekorektní humor a naostřené kytary

30. října 2018, 20:00, ok
Zábřeh – První listopadovou sobotu se dočkají pořádného nášupu zábřežští příznivci rockové muziky. Do domu kultury totiž zavítá slovenská partička Horkýže Slíže.

 „Kapela si za čtvrtstoletí své existence vybudovala pevnou pozici na slovenské i české klubové scéně. V aktuální anketě Slavík byla oceněna jako třetí nejoblíbenější slovenská skupina u nás,“ připomněl produkční Vratislav Jarmar.
Jedna z nejúspěšnějších kapel u našich východních sousedů své fanoušky ani v Zábřeze určitě nezklame. Čeká je příval energie, plnotučná porce třeskutých fórků i svižného kytarového punk-rocku.
„Na podzimní turné připravujeme nové vizuální zpracování, na každou písničku vymýšlíme nějaký fór, buď klip anebo speciální grafiku. Prostě si se vším vyhrajeme,“ zve na koncert frontman kapely Peter Hrivňák zvaný Kuko.
Jako předkapela slovenských hitmakerů vystoupí pražští hard-rockoví The Agony.
Lístky na koncert Horkýže Slíže jsou k dispozici v prodejních místech Zábřežské kulturní nebo online na smsticket.cz. 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou pohádku ČERTÍ BRKO, kterou promítá šumperské kino OKO od 29. listopadu do 23. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Koho hraje Ondřej Vetchý v nové pohádce Čertí brko?

A) sluhu
B) knížete
C) lucifera

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele se zpěvačkou Live Foyn Friis, který se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro, vyhráli Alžběta Vévodová z Chromče, Marcela Haramiová ze Šumperka, Daniel Balcárek z Rapotína, Lenka Kubíčková z Mohelnice a Eva Valnohová ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).