SPORT

Svitavy doma a venku

8. prosince 2007, 08:35, Rejdakce
Mládežnický basketbal liga mladí muži kategorie U20

Sobota 1.12.2007

TJ Šumperk 1.ZŠ - Basketbal Svitavy

133  :  42
čtvrtiny: 32 : 2, 31 : 19, 39 : 8, 31 : 13
střelci: Leštinský 31, Vláčel 21, Skoumal 21, Pajer 17, Suchomel 17, Kuchtík Martin 11, Ptáček 10, Kuchtík Ondra 5

 

Svitavy do Šumperka přijely s mladšími hráči, protože základní kádr ligy U 20 hrál důležité utkání v soutěži dospělých. Tím bylo poznamenáno utkání, které bylo ze strany Svitav nedůstojné a výsledek odpovídá poměru sil. Domácí předvedli divákům mnoho krásných basketbalových akcí, rychlých protiútoků, nastříleli 9 trojek a Ondra Leštinský okořenil utkání 4 pěknými smeči do soupeřova koše.

Neděle 2.12.2007

Basketbal Svitavy  - TJ Šumperk 1.ZŠ   

53  :  80
čtvrtiny: 6 : 24, 14 : 20, 19 : 15, 14 : 21
střelci: Leštinský 24, Pajer 15, Kuchtík Martin 15, Vláčel 13,Skoumal 11, Ptáček 2

Hořkost porážky ze soboty chtěly napravit druhý den, kdy se hrála odveta ve Svitavách. Kompletní družstvo Svitav nastoupilo do utkání s hráči základní sestavy U 20. Hrálo se ve školní  tělocvičně Gymnázia, která byla svými rozměry a uspořádáním nevhodná pro sehrání ligového utkání. Šumperk zaskočil domácí zónovou obranou a chytrou rozehrávkou. Největší silou byly výborné doskoky Martina Kuchtíka a Ondry Leštinského. V polovině utkání byl stav 20:44.


Ve třetí čtvrtině domácí začali trefovat trojky a začali snižovat, až na rozdíl 16 bodů.
 
Po oddechovém čase se průběh hry vrátil do původní režie Šumperka a konečný rozdíl 27 bodů je spravedlivým výsledkem hry obou družstev.

Za předvedený výkon je nutno pochválit celý tým, který hrál v obraně kompaktně a v útoku dokázal vytvořit střelecké pozice volným hráčům k zakončení.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.