ZPRÁVY

Hořela skládka

18. října 2012, 00:00, BH
Zábřeh – Tři jednotky hasičů zasahovaly v noci ze středy 17. října na čtvrtek 18. října u požáru odpadu na skládce v Zábřehu.

„Ve čtvrtek po jedné hodině po půlnoci operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje přijalo hlášení o požáru odpadu na skládce v Zábřehu v ulici Leštinská. Na místo vyrazili profesionální hasiči ze Zábřeha a dobrovolní hasiči ze Zábřeha a z Lukavic,“ uvedla mluvčí hasičů Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková.

Po příjezdu zjistili, že hoří volně položený komunální odpad na skládce o rozměrech zhruba 5 x 10 metrů. Velitel zásahu zajistil nakladač, kterým hasiči rozhrabali hromadu odpadu a důkladně ji prolili vodou. Po předání místa majiteli se jednotky vrátily zpět na základnu. Požár nezpůsobil žádnou škodu.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.