ZPRÁVY

Hořela skládka

18. října 2012, 00:00, BH
Zábřeh – Tři jednotky hasičů zasahovaly v noci ze středy 17. října na čtvrtek 18. října u požáru odpadu na skládce v Zábřehu.

„Ve čtvrtek po jedné hodině po půlnoci operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje přijalo hlášení o požáru odpadu na skládce v Zábřehu v ulici Leštinská. Na místo vyrazili profesionální hasiči ze Zábřeha a dobrovolní hasiči ze Zábřeha a z Lukavic,“ uvedla mluvčí hasičů Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková.

Po příjezdu zjistili, že hoří volně položený komunální odpad na skládce o rozměrech zhruba 5 x 10 metrů. Velitel zásahu zajistil nakladač, kterým hasiči rozhrabali hromadu odpadu a důkladně ji prolili vodou. Po předání místa majiteli se jednotky vrátily zpět na základnu. Požár nezpůsobil žádnou škodu.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).