SPORT

Hokejoví junioři měli přes prodloužený víkend napilno

19. listopadu 2008, 13:35, simi
Hokejoví junioři měli přes prodloužený víkend napilno Šumperk - Pátek, sobota a následně i svátek 17. listopadu pokračoval třemi zápasy extraligy dorostu a juniorů. Zatímco starší juniory čekaly tři duely v řadě doma, dorostenci museli třikrát vycestovat na ledy soupeřů.

Junioři dokázali během tří zápasů vytěžit bohužel jen jedno vítězství. V pátek proti Českým Budějovicím se domácím borcům nedařilo, zatímco útočník Ježek na druhé straně dokázal vstřelit hattrick. Konečné skóre 1:4 upravil ze šumperského pohledu Peška.

Katastrofální vstup do zápasu s Plzní znamenal, že i v sobotu tahali Mladí Draci za kratší konec. Utkání, které skončilo výhrou Lasselsbergeru 4:2, poznamenaly v závěru zbytečné šarvátky a hrubé zákroky na obou stranách, což nezvládl kapitán Novotný a za opakované nevhodné komentáře dostal trest ve hře a oslabil už tak prořídlé řady šumperských mladíků.

V pondělí 17. listopadu dostal šanci v bráně místo Peksy Vodička a ukázalo se, že to byl dobrý tah, protože nový brankář držel až do závěru utkání čisté konto, které mu pokazil až Vitásek v poslední minutě. O góly Šumperka se však předtím postarali Žálčík, Hlavsa a Šoustal, a tak Draci vyhráli 3:1.


Salith Šumperk - HC České Budějovice  1:4

Salith Šumperk - HC Lasseslsberger Plzeň  2:4

Salith Šumperk - HC Slezan Opava  3:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.