SPORT

Hokejoví junioři měli přes prodloužený víkend napilno

19. listopadu 2008, 13:35, simi
Hokejoví junioři měli přes prodloužený víkend napilno Šumperk - Pátek, sobota a následně i svátek 17. listopadu pokračoval třemi zápasy extraligy dorostu a juniorů. Zatímco starší juniory čekaly tři duely v řadě doma, dorostenci museli třikrát vycestovat na ledy soupeřů.

Junioři dokázali během tří zápasů vytěžit bohužel jen jedno vítězství. V pátek proti Českým Budějovicím se domácím borcům nedařilo, zatímco útočník Ježek na druhé straně dokázal vstřelit hattrick. Konečné skóre 1:4 upravil ze šumperského pohledu Peška.

Katastrofální vstup do zápasu s Plzní znamenal, že i v sobotu tahali Mladí Draci za kratší konec. Utkání, které skončilo výhrou Lasselsbergeru 4:2, poznamenaly v závěru zbytečné šarvátky a hrubé zákroky na obou stranách, což nezvládl kapitán Novotný a za opakované nevhodné komentáře dostal trest ve hře a oslabil už tak prořídlé řady šumperských mladíků.

V pondělí 17. listopadu dostal šanci v bráně místo Peksy Vodička a ukázalo se, že to byl dobrý tah, protože nový brankář držel až do závěru utkání čisté konto, které mu pokazil až Vitásek v poslední minutě. O góly Šumperka se však předtím postarali Žálčík, Hlavsa a Šoustal, a tak Draci vyhráli 3:1.


Salith Šumperk - HC České Budějovice  1:4

Salith Šumperk - HC Lasseslsberger Plzeň  2:4

Salith Šumperk - HC Slezan Opava  3:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).