SPORT

Hokejisté nezaháleli ani ve svátek

29. října 2008, 10:10, simi
Hokejisté nezaháleli ani ve svátek Ani ve státní svátek 28. října si od hokeje neodpočinuli šumperští hokejisté. Svá utkání odehrála jak mládež, dorostenci a junioři s Vítkovicemi, tak i muži, které čekal duel v Prostějově.
Šumperský A - tým se poslední dobou výkonnostně zvedá a pod vedením Radka Kučery kráčí od vítězství k vítězství. Jiný než tříbodový zisk si také fanoušci nedokázali představit v úterním zápase na ledě posledního Prostějova. Tak lehký zápas to navzdory postavení Jestřábů v tabulce nebyl. Draci se sice ujali vedení díky Čížkovi, avšak Prostějov dokázal zásahy Piluši a Staňka otočit vývoj utkání. Na konci druhé třetiny ale strhli vedení a potažmo celý zápas na svou stranu znovu Draci, když se trefy  Brunce a Vymazala vměstnaly mezi 38. a 39. minutu. V závěrečné dvacetiminutovce potvrdili výhru Šumperku kapitán Meluzín a do prázdné branky Hulva.
 

HK Jestřábi Prostějov - Salith Šumperk  2:5


Podobně jako dospělí v Prostějově načali svůj zápas ve Vítkovicích také junioři. Vedení 1:0, o které se postaral Žálčík, nevydrželo do druhé přestávky, kdy vítkovičtí mladíci otočili skóre ve svůj prospěch. V 44. minutě ještě dokázal vyrovnat Svoboda, ale to byla ze strany Mladých Draků labutí píseň. Vítkovice třemi góly v dalším průběhu třetí třetiny strhli vítězství a tři body na svou stranu.


HC Vítkovice Steel - Salith Šumperk  5:2


Doposud poslední dorostenci nastupovali do svého utkání se stejně starými hráči Vítkovic jako jasní outsideři a jejich odevzdaný výkon bez výraznějšího odporu prakticky nemohl skončit jinak než debaklem. Zarážející je fakt, že na stadionu bylo v průběhu ospalého utkání ticho. Žádné hecování ze strany realizačního týmu Šumperku a celková marnost většiny Šumperáků na ledě. Když se k tomu připočte i nepřesvědčivý výkon obou gólmanů, výsledek 3:10 je více než odpovídající.


Salith Šumperk - HC Vítkovice Steel  3:10


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na tříhodinovou taneční zábavu s populární dvojicí DUO JAMAHA, která se uskuteční v DK Šumperk v neděli 3. března. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na Duo Jamaha.

Soutěžní otázka:

Jaký příbuzenský vztah pojí členy Duo Jamaha?

A) bratři
B) otec a syn
C) bratranci

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou českou romantickou komedii LÉTO S GENTLEMANEM, kterou šumperské kino Oko uvádí od 14. do 25. února, vyhráli Alena Voráčová ze Zábřeha, Helena Janíková ze Šumperka a Zdena Galiszová z Bludova.
Blahopřejeme! Výhru si vyzvedněte v pokladně kina OKO v Šumperku.