ZPRÁVY

Hledají se nové originální produkty, služby a zážitky Jeseníků

24. září 2013, 07:06, téma JESENÍKY, BH
Hledají se nové originální produkty, služby a zážitky Jeseníků Region - Místní akční skupina (MAS) Horní Pomoraví, koordinátor značky JESENÍKY originální produkt® opět hledá nové tradiční a neotřelé výrobky a zemědělské produkty spotřebního charakteru, originální služby i zážitky, které by reprezentovaly region. Zájemci o značku fialového jesenického zvonku se mohou hlásit právě nyní a získat na dva roky certifikát, který garantuje originalitu jejich dodávaného produktu.

Kandidáti na originální zážitky a ubytovací a stravovací služby mohou předkládat své žádosti do 6. října do 15 hodin v kanceláři MAS Horní Pomoraví v Hanušovicích. Žadatelé značky, kteří chtějí získat certifikát, mají čas do 15. října do 15 hodin na stejném místě. „Podmínky pro certifikaci výrobků je možné telefonicky či osobně konzultovat s pracovníky regionálního koordinátora MAS Horní Pomoraví,“ objasnila koordinátorka značení Hana Olejníková. Nezbytné podmínky pro udělení značky JESENÍKY originální produkt®, výše registračního poplatku a další informace získají žadatelé na webové prezentaci koordinátora hornipomoravi.eu.

V současné době nese značku JESENÍKY originální produkt® celkem 46 výrobků, 17 subjektů poskytujících stravovací a ubytovací služby a tři zážitky. Značení pokrývá rozsáhlé území od Zábřežska, přes Šumpersko, Jesenicko až po Rýmařovsko. Kompletní přehled produktů se nachází na        regionalni-znacky.cz/jeseniky.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.