ZPRÁVY

Hledají se nové originální produkty, služby a zážitky Jeseníků

24. září 2013, 07:06, téma JESENÍKY, BH
Hledají se nové originální produkty, služby a zážitky Jeseníků Region - Místní akční skupina (MAS) Horní Pomoraví, koordinátor značky JESENÍKY originální produkt® opět hledá nové tradiční a neotřelé výrobky a zemědělské produkty spotřebního charakteru, originální služby i zážitky, které by reprezentovaly region. Zájemci o značku fialového jesenického zvonku se mohou hlásit právě nyní a získat na dva roky certifikát, který garantuje originalitu jejich dodávaného produktu.

Kandidáti na originální zážitky a ubytovací a stravovací služby mohou předkládat své žádosti do 6. října do 15 hodin v kanceláři MAS Horní Pomoraví v Hanušovicích. Žadatelé značky, kteří chtějí získat certifikát, mají čas do 15. října do 15 hodin na stejném místě. „Podmínky pro certifikaci výrobků je možné telefonicky či osobně konzultovat s pracovníky regionálního koordinátora MAS Horní Pomoraví,“ objasnila koordinátorka značení Hana Olejníková. Nezbytné podmínky pro udělení značky JESENÍKY originální produkt®, výše registračního poplatku a další informace získají žadatelé na webové prezentaci koordinátora hornipomoravi.eu.

V současné době nese značku JESENÍKY originální produkt® celkem 46 výrobků, 17 subjektů poskytujících stravovací a ubytovací služby a tři zážitky. Značení pokrývá rozsáhlé území od Zábřežska, přes Šumpersko, Jesenicko až po Rýmařovsko. Kompletní přehled produktů se nachází na        regionalni-znacky.cz/jeseniky.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).