ZPRÁVY

Hledají se nové originální produkty, služby a zážitky Jeseníků

24. září 2013, 07:06, téma JESENÍKY, BH
Hledají se nové originální produkty, služby a zážitky Jeseníků Region - Místní akční skupina (MAS) Horní Pomoraví, koordinátor značky JESENÍKY originální produkt® opět hledá nové tradiční a neotřelé výrobky a zemědělské produkty spotřebního charakteru, originální služby i zážitky, které by reprezentovaly region. Zájemci o značku fialového jesenického zvonku se mohou hlásit právě nyní a získat na dva roky certifikát, který garantuje originalitu jejich dodávaného produktu.

Kandidáti na originální zážitky a ubytovací a stravovací služby mohou předkládat své žádosti do 6. října do 15 hodin v kanceláři MAS Horní Pomoraví v Hanušovicích. Žadatelé značky, kteří chtějí získat certifikát, mají čas do 15. října do 15 hodin na stejném místě. „Podmínky pro certifikaci výrobků je možné telefonicky či osobně konzultovat s pracovníky regionálního koordinátora MAS Horní Pomoraví,“ objasnila koordinátorka značení Hana Olejníková. Nezbytné podmínky pro udělení značky JESENÍKY originální produkt®, výše registračního poplatku a další informace získají žadatelé na webové prezentaci koordinátora hornipomoravi.eu.

V současné době nese značku JESENÍKY originální produkt® celkem 46 výrobků, 17 subjektů poskytujících stravovací a ubytovací služby a tři zážitky. Značení pokrývá rozsáhlé území od Zábřežska, přes Šumpersko, Jesenicko až po Rýmařovsko. Kompletní přehled produktů se nachází na        regionalni-znacky.cz/jeseniky.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.