KULTURA

Hlavní hvězdou Hella Day bude Meky Žbirka

6. června 2018, 17:00, ok
Hlavní hvězdou Hella Day bude Meky Žbirka Mohelnice – Společnost Hella Autotechnik Mohelnice pořádá Den otevřených dveří. V sobotu 9. června čeká na návštěvníky přímo v areálu firmy nabitý program, který začne ve 14 hodin a vyvrcholí v deset večer.

Pro nejmenší návštěvníky připravují organizátoři mnoho atrakcí a zábavy. Děti se můžou těšit na malování na obličej, skákací hrady, ty starší se vyřádí ve stánku s vědeckými experimenty a nejen pro děti vyroste venku cirkusové šapitó s klauny a artisty.
 


Foto: archiv
Meky Žbirka zazpívá v Mohelnici řadu svých hitů
Návštěvníci samozřejmě dostanou také příležitost podívat se do výroby, kde uvidí automobilové světlomety v akci, dozví se více o technologiích a procesech v rámci speciálních stanovišť, pozdraví se s YuMim nebo vyzkouší své síly při interaktivních hrách.

Velkolepá světelná show

Kromě dětských atrakcí a prohlídky jindy nepřístupných výrobních prostor se lidé mohou těšit na bohatý kulturní program na hlavním pódiu. Celým dnem je provede známý televizní bavič Miloš Knor. V programu dále vystoupí lokální kapely a jako hlavní host od půl deváté večer populární Meky Žbirka s nekonečnou zásobou zlidovělých hitů, jako jsou Čo bolí, to prebolí, 22 dní, Atlantída nebo Balada o poĺných vtákoch.
Heslo letošních oslav zní „Letem světlem“, a proto program vyvrcholí velkolepou světelnou show těsně před dvaadvacátou hodinou.


 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na narozeninový koncert svébytné a originální DYING PASSION. Umí být náladoví, zahrát na city či se opřít do strun; současně jsou však hraví a uvolnění. V H-clubu na Rooseveltově ulici v Šumperku to předvedou v pátek 29. března a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kteří půjdou na koncert zadarmo, vyrozumíme sms v den konání koncertu.

Soutěžní otázka:

Kolik řadových desek vydala šumperská skupina Dying Passion a jak se jmenuje ta poslední.

a) 8 alb, Black Threads
b) 9 alb, Transient
c) 7 alb, Amplify

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na premiéru hry Mandragora v podání Divadla Václav, o které jsme soutěžili minule, vyhráli Marcela Haramiová ze Šumperka, Alice Kaplová ze Zábřeha a Marie Navrátilová z Mohelnice. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.