ZPRÁVY

Hlasování o sedm divů Olomouckého kraje pomalu končí

29. srpna 2012, 00:00, ar
Okres – Už jen několik hodin mají lidé ze Šumperska na to, aby dali v prestižní anketě o 7 divů Olomouckého kraje hlas kandidátům z našeho okresu. Ankety se dosud zúčastnily tisíce lidí. Hlasování končí v pátek 31. srpna.

„Největších úspěch zatím mají pamětihodnosti ze Šumperska a Jesenicka. Dosud se do hlasování zapojily více než čtyři tisíce lidí,“ informoval tiskový mluvčí Krajského úřadu v Olomouci Ivo Heger. Šumperský okres letos v soutěži reprezentuje unikátní papírna ve Velkých Losinách, zámecký park v Loučné nad Desnou, vodní elektrárna v Třeštině a Vřesová studánka. Průběžné pořadí všech nominovaných objektů zatím Olomoucký kraj tají, chce se tak vyhnout ovlivňování hlasujících těsně před koncem soutěže.

Lidé se mohou do ankety zapojit na internetové adrese www.7divuok.cz. Kromě hlasovacího okénka zde naleznout přehled všech soutěžících, jejich stručnou historii a důvod, proč byli do soutěže nominováni. „Krajská rada vybrala 21 zajímavostí, o jejichž pořadí může hlasů veřejnost rozhodovat. Termín vyhlášení výsledků upřesníme po ukončení soutěže,” dodává Heger.

Anketa o 7 divů Olomouckého kraje se letos odehrává teprve podruhé, vloni ji s obrovským náskokem vyhrála Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně. Ze šumperskéh okresu před rokem zabodovaly také Loštické tvarůžky.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 4.9.2012 11:41
Titulek: kolik to stálo peněz
Autor: marnost
100
idioti z olomouce tahnete do p.dele s takovýma debilovinama
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).