KULTURA

Hfest - hanušovický hudební festival pro všechny bez rozdílu věku

5. června 2019, 09:00, Vladimíra Bartoňová
Hfest - hanušovický hudební festival pro všechny bez rozdílu věku Hanušovice – Kapela Marpo&Troublegang, VOXEL, Kabát revival nebo punková legenda Plexis. Nejen tito interpreti vás čekají v hanušovickém Hparku, který pod novým vedením města směřuje k tomu, stát se jedním z hlavních míst kulturního dění v Hanušovicích a okolí. Stejnojmenný hudební festival zde odstartuje 15. 6. 2019 od 12 hodin a nabídne bohatý a pestrý program.

 Vybere si téměř každý, od teenagerů až po starší občany

„Hanušovice budou mít tu čest přivítat hned několik českých interpretů na prvním ročníku hudebního festivalu s názvem „Hfest“. Hlavní hvězdou večera bude stoprocentně MARPO a jeho troublegang. V Hparku zahrají od 19 hodin,“ zvou pořadatelé na premiérovou hudební událost letošního léta s tím, že milovníky klidnější hudby předtím pobaví cimbálová muzika PONAVA. Další vystoupení přislíbily skupiny Voxel, Kabát revival, Plexis, Jamaron nebo Lety mimo.

Vstupenky je možné zakoupit již dnes v hanušovickém informačním centru nebo v odkazu. V předprodeji je do 14. června pořídíte za 300 korun, na místě pak o padesátikorunu dráž. Vstupné pro návštěvníky ve věku 60 a více let je symbolických 100 korun.

“Je to po delší době velká kulturní akce v Hanušovicích, tak určitě stojí za to nenechat si ji ujít,“ zvou do hanušovického Hparku organizátoři. Program s přesnými časy zde.Foto: web

První hanušovický Hfest zakládá ve městě novou hudební tradici. Lákadlem je sedmičlenná kapela Marpo&Troublegang frontmana Oty Marpa Petřiny. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o tři vstupenky na divadelní představení Manželství v kostce, které uvede zábřežský kulturní dům v pátek 21. června od 19 hodin zcela netradičně v kině RETRO, kde k hercům budete ještě blíže, než jste si mysleli. Prověří komediální talent a herecké mistrovství Zuzany Kronerové a Oldřicha Navrátila a vám polechtá bránici. Můžete být u toho, když správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Za titulní roli ve kterém filmu získala v loňském roce Zuzana Kronerová Českého lva?

1. Venkovský učitel
2. Domácí péče
3. Bába z ledu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESU na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na koncert nejúspěšnější písničkářky současnosti Radůzy, který se v šumperském Domě kultury uskuteční ve čtvrtek 13. června získávají: Jitka Pohorelská ze Šumperka, Dagmar Bajtková z Mohelnice a Lucie Hubáčková z Bludova. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně kulturního domu.