KULTURA

Hfest - hanušovický hudební festival pro všechny bez rozdílu věku

5. června 2019, 09:00, Vladimíra Bartoňová
Hfest - hanušovický hudební festival pro všechny bez rozdílu věku Hanušovice – Kapela Marpo&Troublegang, VOXEL, Kabát revival nebo punková legenda Plexis. Nejen tito interpreti vás čekají v hanušovickém Hparku, který pod novým vedením města směřuje k tomu, stát se jedním z hlavních míst kulturního dění v Hanušovicích a okolí. Stejnojmenný hudební festival zde odstartuje 15. 6. 2019 od 12 hodin a nabídne bohatý a pestrý program.

 Vybere si téměř každý, od teenagerů až po starší občany

„Hanušovice budou mít tu čest přivítat hned několik českých interpretů na prvním ročníku hudebního festivalu s názvem „Hfest“. Hlavní hvězdou večera bude stoprocentně MARPO a jeho troublegang. V Hparku zahrají od 19 hodin,“ zvou pořadatelé na premiérovou hudební událost letošního léta s tím, že milovníky klidnější hudby předtím pobaví cimbálová muzika PONAVA. Další vystoupení přislíbily skupiny Voxel, Kabát revival, Plexis, Jamaron nebo Lety mimo.

Vstupenky je možné zakoupit již dnes v hanušovickém informačním centru nebo v odkazu. V předprodeji je do 14. června pořídíte za 300 korun, na místě pak o padesátikorunu dráž. Vstupné pro návštěvníky ve věku 60 a více let je symbolických 100 korun.

“Je to po delší době velká kulturní akce v Hanušovicích, tak určitě stojí za to nenechat si ji ujít,“ zvou do hanušovického Hparku organizátoři. Program s přesnými časy zde.Foto: web

První hanušovický Hfest zakládá ve městě novou hudební tradici. Lákadlem je sedmičlenná kapela Marpo&Troublegang frontmana Oty Marpa Petřiny. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem na severu o tři dvojvstupenky na promítání v rámci Kina pod hvězdami u zábřežského zámku. Tamní festival Léto u zámku nabídne ve čtvrtek 22. srpna filmový trhák BOHEMIAN RHAPSODY, který popisuje hudební dráhu i jedinečnou životní a uměleckou jízdu Freddieho Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.

Soutěžní otázka:
V kterém roce byla založena skupina Queen?
A) 1965
B) 1970
C) 1975

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volnou dvojvstupenku na promítání filmu Teroristka, které pořadatelé uvedou v rámci Kina pod hvězdami v amfiteátku na Masarykově náměstí v Zábřeze ve čtvrtek 15. srpna, vyhrávají: Helena Heckenbergerová ze Sudkova a Ivana Tomášková ze Svébohova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.