ZPRÁVY

Hasiči v noci odstraňovali stromy v celém kraji

2. července 2012, 07:05, BH
Kraj - Více než čtyři desítky výjezdů mají na svém kontě hasiči Olomouckého kraje po noční bouřce. Vydané výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu v průběhu dne na silné bouřky, vydatný déšť a také silný vítr se po třiadvacáté hodině naplnily. Převažovala likvidace spadených stromů, větších větví a drátů elektrických vedení na komunikacích.
První výjezdy mířily na Prostějovsko, postupně se bouřka přesunovala na Olomoucko a dále na sever na Šumpersko. „Opět jsou v převaze popadané stromy. Ve dvou případech, a to v Mohelnici hasiči řešili ucpané kanalizace a čerpaní vody ze zatopené haly v průmyslovém komplexu u nádraží,“ popsal mluvčí hasičů Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.

Hasiči tak v noci odklízeli stromy přes cestu mezi Lesnicí a Brníčkem, v Novém Malíně, ve Velkých Losinách, v Petrově nad Desnou či v Bratrušově.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.