ZPRÁVY

Hasiči likvidovali celou noc požár v Hanušovicích

7. listopadu 2012, 20:03, BH
Hasiči likvidovali celou noc požár v Hanušovicích Hanušovice - Hustý kouř a velmi špatný přístup komplikovaly hasičům likvidaci požáru v Hanušovicích. Tam půl hodiny po druhé hodině ráno vyjeli k požáru patrového domu. Kouř se valil z půdy objektu.
„Mezi prvními k požáru dorazila místní jednotka hasičů z Hanušovic. Ta ihned zahájila průzkum v objektu a vyloučila přítomnost osob uvnitř hořícího objektu. Majitelka před nebezpečnými plameny stačila včas utéct do bezpečí,“ uvedl mluvčí hasičů Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.

Střechu objektu plameny zcela poničily a spadla. Hasičům jejich práci komplikovalo husté zakouření a velmi špatný přístup komplikující přiblížení se k ohnisku požáru. Po celou dobu a prakticky museli zasahovat v dýchací technice.

K pomoci s likvidací požáru operační středisko vyslalo čtyři jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů. Z požární stanice profesionálních hasičů osádku prvního výjezdového vozidla a později doplněnou o vozidlo výškové techniky, za posílení dobrovolnými hasiči Hanušovice, Jindřichov a Staré Město. Celkově tak u požáru zasahovaly tři desítky hasičů.

Foto: HZS OL


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.