SPORT

Hašek posilou Draků

4. února 2009, 08:30, Michal Šíma
Šumperk - Nebojte, nešálí vás smysly. O slavného brankáře se skutečně nejedná. Vedení šumperského týmu se však i tak podařilo ulovit velkou posilu. Internetové stránky hokejového klubu uvedly, že dres Draků oblékne již ve středu Jiří Hašek, který zde bude na hostování z Třince, později se k týmu připojí Alexandr Hegegy.
Hašek je velkou posilou nejen svými tělesnými parametry, ale i hokejovým umem. Důrazného forvarda znají protřelí fanoušci české ligy již dlouho. Odchovanec ostravského hokeje prošel mládežnickými výběry Vítkovic, avšak do mužského hokeje nakoukl až v druholigové Sareze Ostrava. Následovalo angažmá v Třinci, kde se asi nejvíce zapsal do extraligových análů. V týmu Ocelářů působil Jiří Hašek s mezizastávkami ve Vsetíně a Liberci sedm let. V minulé sezoně oblékal tento robustní útočník dres Lvů z Ústí nad Labem. 188cm měřící a téměř metrák vážící Hašek, který naposledy působil v dresu Pardubic, je přímo předurčen k roli důrazného silového útočníka.
Obránce Alexandr Hegegy se podle dračího webu připojí k týmu Šumperka poté, co jeho Havířov vypadne z play-off nebo předkola play-off první ligy, v němž se havířovští Panthers střetnou v sérii na tři vítězná utkání s Duklou Jihlava. Tento mladý jednadvacetiletý obránce působil dříve také v Třinci a polské Osvětimi.

Jiří Hašek
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.