SPORT

Hanušovice mezi nejlepšími brännballisty v ČR

8. června 2010, 00:00, téma NETRADIČNÍ SPORTY, rejdakce
Hanušovice - Na začátku měsíce června se v jihomoravské Jedovnici uskutečnilo republikové finále ČASPV v brännballu žactva.
Na této akci mají každoročně právo startovat nejlepší družstva jednotlivých krajů. Olomoucký kraj reprezentovalo občanské sdružení SPV Hanušováček. A reprezentovalo dobře. Po loňském, velice nešťastném a smolném 4. místě, se téměř pravidelnému účastníkovi republikových finále poprvé podařilo získat medaile. A hned stříbrné. Vítězem se stali zástupci Moravskoslezkého kraje z TJ Sokol Slavkov. Nejlepším pálkařem turnaje byl vyhlášen člen hanušovického družstva Tomáš Drlík.

Brännball je pálkovaná hra, která má blízko k baseballu či softbalu (některé rozdíly - vlastní nadhoz pálkaře, velikost a typ pálky, míček atd.)
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).