SPORT

Hanušovice mezi nejlepšími brännballisty v ČR

8. června 2010, 00:00, téma NETRADIČNÍ SPORTY, rejdakce
Hanušovice - Na začátku měsíce června se v jihomoravské Jedovnici uskutečnilo republikové finále ČASPV v brännballu žactva.
Na této akci mají každoročně právo startovat nejlepší družstva jednotlivých krajů. Olomoucký kraj reprezentovalo občanské sdružení SPV Hanušováček. A reprezentovalo dobře. Po loňském, velice nešťastném a smolném 4. místě, se téměř pravidelnému účastníkovi republikových finále poprvé podařilo získat medaile. A hned stříbrné. Vítězem se stali zástupci Moravskoslezkého kraje z TJ Sokol Slavkov. Nejlepším pálkařem turnaje byl vyhlášen člen hanušovického družstva Tomáš Drlík.

Brännball je pálkovaná hra, která má blízko k baseballu či softbalu (některé rozdíly - vlastní nadhoz pálkaře, velikost a typ pálky, míček atd.)
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.