SPORT

Hanušovice mezi nejlepšími brännballisty v ČR

8. června 2010, 00:00, téma NETRADIČNÍ SPORTY, rejdakce
Hanušovice - Na začátku měsíce června se v jihomoravské Jedovnici uskutečnilo republikové finále ČASPV v brännballu žactva.
Na této akci mají každoročně právo startovat nejlepší družstva jednotlivých krajů. Olomoucký kraj reprezentovalo občanské sdružení SPV Hanušováček. A reprezentovalo dobře. Po loňském, velice nešťastném a smolném 4. místě, se téměř pravidelnému účastníkovi republikových finále poprvé podařilo získat medaile. A hned stříbrné. Vítězem se stali zástupci Moravskoslezkého kraje z TJ Sokol Slavkov. Nejlepším pálkařem turnaje byl vyhlášen člen hanušovického družstva Tomáš Drlík.

Brännball je pálkovaná hra, která má blízko k baseballu či softbalu (některé rozdíly - vlastní nadhoz pálkaře, velikost a typ pálky, míček atd.)
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).