SPORT

Hanušovice mezi nejlepšími brännballisty v ČR

8. června 2010, 00:00, téma NETRADIČNÍ SPORTY, rejdakce
Hanušovice - Na začátku měsíce června se v jihomoravské Jedovnici uskutečnilo republikové finále ČASPV v brännballu žactva.
Na této akci mají každoročně právo startovat nejlepší družstva jednotlivých krajů. Olomoucký kraj reprezentovalo občanské sdružení SPV Hanušováček. A reprezentovalo dobře. Po loňském, velice nešťastném a smolném 4. místě, se téměř pravidelnému účastníkovi republikových finále poprvé podařilo získat medaile. A hned stříbrné. Vítězem se stali zástupci Moravskoslezkého kraje z TJ Sokol Slavkov. Nejlepším pálkařem turnaje byl vyhlášen člen hanušovického družstva Tomáš Drlík.

Brännball je pálkovaná hra, která má blízko k baseballu či softbalu (některé rozdíly - vlastní nadhoz pálkaře, velikost a typ pálky, míček atd.)
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).