ZPRÁVY

Hamplová oponuje auditorovi:

17. června 2014, 12:25, téma MOHELNICE, jak
Mohelnice - Bývalá starostka Mohelnice Jana Zwyrtek Hamplová odmítá nařčení z ovlivnění auditu stavebních zakázek. Informace o tom, že někdejší první žena města do inspekčního dokumentu zasahovala, přinesl sám auditor. Týden na severu o kauze informoval v minulém vydání.

 „Prohlášení autora revize o mém zásahu do auditu je tak absurdní, že muselo být vysloveno pod neskutečným nátlakem,“ domnívá se Jana Zwyrtek Hamplová. Jak dále upozornila, vybraný auditor měl k prozkoumání stavebních zakázek odpovídající kvalifikaci a informace o tom, že ji upozorňoval na absenci zkušeností s podobnými zakázkami, odmítla. „Já se na pana inženýra, který revizi zpracoval, nezlobím. Osobně bych však nátlaku nikdy neustoupila, ne každý je ale silná osobnost,“ dodává Hamplová.

Auditor kontruje

Auditor Jiří Sedlák, kterému Hamplová zpracování revize zadala, však v prohlášení k celé kauze trvá na svém: „Paní starostku jsem informoval o skutečnosti, že jsem takzvaný audit nikdy neprováděl, ale že mám zkušenosti s projektovou a investorskou činností.“ Sama Hamplová podle něj závěrečná doplnění auditu doplnila a upravila.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 26.6.2014 14:37
Titulek: Re: Re:JZH udává a odvádí pozornost
Autor: Mluvčí
Bohužel Vás musím informovat pane Hanáku, že nejsem autorem předchozího příspěvku. Do této diskuze jsem přispěl pouze jednou a to pod nickem "Mluvčí". Dále bych chtěl podotknout, že jsem v době, kdy jsem byl zaměstnancem MÚ, v žádném oficiálním vystoupení žádného zastupitele neoznačil nijak vulgárně. A co se týče výběrového řízení a mé práce na MÚ v dalším příspěvku připojuji moji dřívější reakci na podobně zavádějícím fámy Vaší kolegyně. Ani milionkrát opakovaná lež se pravdou nestane. Poněkud mě však zaráží, že orel se snaží ulovit takovou malou mouchu jako jsem já.
S pozdravem,
Jan Krůza
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):