ZPRÁVY

Hamplová oponuje auditorovi:

17. června 2014, 12:25, téma MOHELNICE, jak
Mohelnice - Bývalá starostka Mohelnice Jana Zwyrtek Hamplová odmítá nařčení z ovlivnění auditu stavebních zakázek. Informace o tom, že někdejší první žena města do inspekčního dokumentu zasahovala, přinesl sám auditor. Týden na severu o kauze informoval v minulém vydání.

 „Prohlášení autora revize o mém zásahu do auditu je tak absurdní, že muselo být vysloveno pod neskutečným nátlakem,“ domnívá se Jana Zwyrtek Hamplová. Jak dále upozornila, vybraný auditor měl k prozkoumání stavebních zakázek odpovídající kvalifikaci a informace o tom, že ji upozorňoval na absenci zkušeností s podobnými zakázkami, odmítla. „Já se na pana inženýra, který revizi zpracoval, nezlobím. Osobně bych však nátlaku nikdy neustoupila, ne každý je ale silná osobnost,“ dodává Hamplová.

Auditor kontruje

Auditor Jiří Sedlák, kterému Hamplová zpracování revize zadala, však v prohlášení k celé kauze trvá na svém: „Paní starostku jsem informoval o skutečnosti, že jsem takzvaný audit nikdy neprováděl, ale že mám zkušenosti s projektovou a investorskou činností.“ Sama Hamplová podle něj závěrečná doplnění auditu doplnila a upravila.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 24.6.2014 19:04
Titulek: Re: Re:JZH udává a odvádí pozornost
Autor: Ano Nima
Dovolím si oponovat a shrnout FAKTA
1) Nikdo nebude vytrubovat, že přišel na kontrolu na základě udání.
2) Na UOHZ Nezávislí dávali udání v tomto volebním období neustále. Pomalu na každou zakázku a smlouvu.
3) Ing. Kuba odvedl(ZDARMA) a odvádí pro Mohelnici takové pemzum práce, jaké dlouho nikdo před ním.
4) Mluvčí MÚ prošel řádným VŘ. O vulgárnosti lze polemizovat. Pomlouvá ho zde jen Honza. Tak kdo je vulgární?
5) Od kdy je členství v nějaké straně zakázané? Honzo, nejsi ta tak trochu starej komouš nebo estébák? ;o)
6) Konstrukce o kamarádech kamarádů, podnikání nepodnikání, přátelství atd. už smrdí opravdu pavlačovým drbem typu jedna bába co uklízí veřejné záchodky slyšela jak si tuhle jeden s někým telefonoval a tak to musí být stopro pravda. MUHEHE
7) FAKTEM ZŮSTÁVÁ, ŽE LIDÉ DOSAZENÍ PANÍ EX NEPROŠLI VŘ, JSOU PŘÍBUZNÍ A ZNÁMÍ, ŽE ZA ROK CO TAM PANÍ EX BYLA/NEBYLA (PROTOŽE SVĚTE DIV SE OD STŘEDY DO PÁTKU PODNIKALA-VZDÉLÁVÁ TOTIŽ ÚŘEDNÍKY) V MOHEL ZDECHL PES, INVESTICE ZMRZLY, KULTURA UMŘELA A NAKONEC TO PANÍ EX VZDALA-UTEKLA A JEŠTĚ SE POKUSILA PARALYZOVAT MĚSTO.
Kéž jí a její nezávislé klice voliči vystaví na podzim jasný účet. JZH a NEZÁVISLÉ NEVOLIT!
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

 

I přes nejistotu, zda se uvedené akce budou v ohlášeném termínu konat, pokračujeme v soutěžení o volný vstup na atraktivní pořady v regionu. Dnes je to zábřežský AkustikFest, na který nám Zábřežská kulturní poskytla tři vstupenky. Za oponou zábřežského kulturáku se uskuteční v pátek 17. dubna.

Otázka:
Kolikátý ročník AkustikFestu se bude letos konat? 
A) 3.
B) 4.
C) 5.

Odpovědi posílejte do pátku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volný vstup na koncert skupiny Katapult, ohlášený v šumperském Domě kultury na 27. března, vyhrávají Josefka G. z Hrabišína a Radek V. z Chromče. Blahopřejeme! O vstupenky se i kvůli případné změně v programu přihlaste u pořadatele.