SPORT

Gymnastky zahájily závodní sezonu

29. října 2008, 15:05, rejdakce
Šumperk - První kontrolní závod juniorek ČR, který byl i nominačním závodem české reprezentace, se konal 11.října v Brně za účasti všech juniorských reprezentantek.
Závod se vydařil závodnici TJ Šumperk Adéle Pukyšové, která se svým výkonem  zařadila na 11. místo v ČR. Možnost dostaly i žákyně. Kateřině Kubičkové se dařilo méně. Svůj výkon vylepšila o týden později na další soutěži v Ostravě. Na Vítkovickém poháru 18. října opravila svou sestavu na bradlech a vybojovala si čtvrté pořadí mezi českými závodnicemi v kategorii žákyň. Celkově byla sedmá. Stejné místo i stejné pořadí mezi českými závodnicemi vybojovala Adéla Pukyšová v
soutěži juniorek.

Výsledky mezinárodního závodu Vítkovice CUP 2008


Kategorie žákyň:
  • 1. Schusterová Tereza, Sparta Praha 47,35b
  • 2.Pluskalová Veronika, TJ Pozemstav Prostějov 45,30b
  • 3.Zielská Gloria, ISKRA Zabrze 44,80b
  • 7.Kubíčková Kateřina, TJ Šumperk 42,90b

Kategorie juniorek

  • 1.Fučková Nikola, GK Vítkovice 48,30b
  • 2.Stolz Isabela, KPT Karoten 48,00b
  • 3.Štastná Aneta, Sokol Mor. Ostrava 47,80b
  • 7.Pukyšová Adéla, TJ Šumperk 43,45b


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).