SPORT

Gymnastky řádily v Popradu, dovezly řadu medailí

20. května 2009, 08:51, téma GYMNASTIKA, Petrová, foto Měrková.
Šumperk/Poprad - Radost z vítězství – jen tak lze charakterizovat další z řady úspěchů šumperských sportovních gymnastek z Gymnastického klubu Šumperk po jejich vystoupení ve slovenském Popradu, kde se konal již tradiční mezinárodní závod „ O pohár primátora Popradu“.
 Rok od roku se úroveň tohoto utkání zvyšuje kvalitou a počtem domácích i zahraničních účastníků. Letos se k závodu přihlásilo 70 závodnic z 5 států Evropy. /Polsko, Maďarsko, Česká republika, Ukrajina a Slovensko/
 
V silné sestavě se do Popradu vypravil i GK Šumperk, jehož zástupkyně si ze Slovenska přivezly 5 medailí ze dvou kategorií /mladší a starší žákyně/ a to zásluhou Simony Kozákové, Viktorie Haráskové, Báry Fricové, Marie Nevrklové a Vendulky Měrkové. V kategorii juniorky a ženy vévodily gymnastky z Ukrajiny, které předvedly velmi obtížné sestavy.
 
Umístění šumperských gymnastek
mladší žákyně 
1. Fricová B.
2. Nevrklová M.
3. Měrková V.
4. Měrková A.
14. Štěpánová H.
 
starší žákyně 
1. Kozáková S.
2. Harásková V.
7. Vařeková T.

 
Děvčata se společně se svými trenérkami Silvií Urbanovu a Simonou Petrovou po dobře odvedené práci vypravila do popradského Aquaparku, kde příjemně relaxovala. V neděli si vyjela za krásného počasí do Tater a udělala si krásnou procházku po Štrbském plese.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.