SPORT

Gymnastky řádily v Popradu, dovezly řadu medailí

20. května 2009, 08:51, téma GYMNASTIKA, Petrová, foto Měrková.
Šumperk/Poprad - Radost z vítězství – jen tak lze charakterizovat další z řady úspěchů šumperských sportovních gymnastek z Gymnastického klubu Šumperk po jejich vystoupení ve slovenském Popradu, kde se konal již tradiční mezinárodní závod „ O pohár primátora Popradu“.
 Rok od roku se úroveň tohoto utkání zvyšuje kvalitou a počtem domácích i zahraničních účastníků. Letos se k závodu přihlásilo 70 závodnic z 5 států Evropy. /Polsko, Maďarsko, Česká republika, Ukrajina a Slovensko/
 
V silné sestavě se do Popradu vypravil i GK Šumperk, jehož zástupkyně si ze Slovenska přivezly 5 medailí ze dvou kategorií /mladší a starší žákyně/ a to zásluhou Simony Kozákové, Viktorie Haráskové, Báry Fricové, Marie Nevrklové a Vendulky Měrkové. V kategorii juniorky a ženy vévodily gymnastky z Ukrajiny, které předvedly velmi obtížné sestavy.
 
Umístění šumperských gymnastek
mladší žákyně 
1. Fricová B.
2. Nevrklová M.
3. Měrková V.
4. Měrková A.
14. Štěpánová H.
 
starší žákyně 
1. Kozáková S.
2. Harásková V.
7. Vařeková T.

 
Děvčata se společně se svými trenérkami Silvií Urbanovu a Simonou Petrovou po dobře odvedené práci vypravila do popradského Aquaparku, kde příjemně relaxovala. V neděli si vyjela za krásného počasí do Tater a udělala si krásnou procházku po Štrbském plese.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.