SPORT

Gymnastky na mistrovství České republiky

19. června 2007, 20:01, Helena Konopová
Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice ženských složek – Frenštát pod Radhoštěm.
 
Ve dnech 8.-10. 6. 07 se ve Frenštátě pod Radhoštěm konalo mistrovství České republiky v kategoriích starší žákyně, žákyně A, kadetky, juniorky B a ženy B.
Gymnastický klub Šumperk měl svá želízka v ohni ve všech žákovských kategoriích. Naše nejmladší závodnice Tereza Vařeková startovala na mistrovství poprvé a mezi staršími žákyněmi obsadila 32. příčku. Mnohem větší napětí přinesl závod kategorie žákyně A. Pro zranění nemohla nastoupit Simona Kozáková, tak šumperské barvy hájila pouze Viktorie Harásková. Po váhavém začátku výborně zacvičila na kladině a prostných, a to ji vyneslo na medailovou pozici. Do Šumperka putovala stříbrná medaile a naděje na gymnastickou budoucnost mladé talentované závodnice. 
V kategorii kadetky startovala za GK Šumperk Pavlína Březinová. Po vcelku vyrovnaném výkonu potvrdila, že patří ve své kategorii k nejlepším a obsadila celkové 7. místo. Nejlépe si vedla na bradlech, kde její sestava byla oceněna jako 2. nejlepší.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 27.6.2007 11:07
Titulek: Mezinárodní mistrovství ČR
Autor: Pražáková Jana
64
Přeboru ČR ve Frenštátě pod Radhoštěm se také zúčastnila Kateřina Kubíčková.V kategorii kadetek splnila podmínky a12.místem se zařadila mezi přední žákyně.Její kamarádka Adéla Pukyšová se připravuje na soutěž juniorek mistrovské třídy, která proběhne poslední červnovou sobotu v Liberci.
Reagovat

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).