SPORT

Gymnastky na mistrovství České republiky

19. června 2007, 20:01, Helena Konopová
Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice ženských složek – Frenštát pod Radhoštěm.
 
Ve dnech 8.-10. 6. 07 se ve Frenštátě pod Radhoštěm konalo mistrovství České republiky v kategoriích starší žákyně, žákyně A, kadetky, juniorky B a ženy B.
Gymnastický klub Šumperk měl svá želízka v ohni ve všech žákovských kategoriích. Naše nejmladší závodnice Tereza Vařeková startovala na mistrovství poprvé a mezi staršími žákyněmi obsadila 32. příčku. Mnohem větší napětí přinesl závod kategorie žákyně A. Pro zranění nemohla nastoupit Simona Kozáková, tak šumperské barvy hájila pouze Viktorie Harásková. Po váhavém začátku výborně zacvičila na kladině a prostných, a to ji vyneslo na medailovou pozici. Do Šumperka putovala stříbrná medaile a naděje na gymnastickou budoucnost mladé talentované závodnice. 
V kategorii kadetky startovala za GK Šumperk Pavlína Březinová. Po vcelku vyrovnaném výkonu potvrdila, že patří ve své kategorii k nejlepším a obsadila celkové 7. místo. Nejlépe si vedla na bradlech, kde její sestava byla oceněna jako 2. nejlepší.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 27.6.2007 11:07
Titulek: Mezinárodní mistrovství ČR
Autor: Pražáková Jana
89
Přeboru ČR ve Frenštátě pod Radhoštěm se také zúčastnila Kateřina Kubíčková.V kategorii kadetek splnila podmínky a12.místem se zařadila mezi přední žákyně.Její kamarádka Adéla Pukyšová se připravuje na soutěž juniorek mistrovské třídy, která proběhne poslední červnovou sobotu v Liberci.
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).