SPORT

Gymnastické tituly až po vysvědčení

10. července 2012, 09:40, téma GYMNASTIKA, redakce
Praha – Až po rozdání vysvědčení odjížděli svěřenci trenéra Navrkala na Mistrovství ČR do Prahy. V pátek 29.června cvičil Dostál v kategorii muži B a zahájil soutěže ziskem titulu mistr České republiky.

Protože se jednalo současně o sletovou soutěž, do níž se započítávali případní zahraniční účastníci ze Slovenska a Srbska, odvážel si domů hned medaile dvě. Sobotní soutěže otevřeli starší žáci Navrátil (hostující z Prostějova), Müller, Gacho a Špička, kteří podali vyrovnaný výkon a skončili na 17., 18. a 19. místě. Celkově jim v soutěži družstev patřila nevděčná 4. příčka.

Po obědě následovaly nejpočetnější kategorie. Družstvo nejmladších žáků ve složení Tacticos, Říha, Švejkovský a Soják skončilo jen o pouhý bod na „bramborovém“ místě. Nejlépe si mezi 63 závodníky vedli Tacticos s Říhou, kteří vzhlíželi ke stupňům vítězů ze 7. a 8.místa. Jako jednotlivec postoupil ještě Adam K., pro kterého znamenal premiérový závod slušnou 38. – 39.příčku.

Závěr mistrovství patřil kategorii mladších žáků, ve které se představili Suchý, Holínek a Nimmerrichter. Ačkoliv předvedli vše, co zatím umí, bez vážnějších zaváhání a vysloužili si tak pochvalu od svého trenéra, handicap tříčlenného družstva jim stačil „pouze“ na 6.místo. Nejlepším výsledkem této kategorie bylo 6.místo L. Suchého.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).