SPORT

Gymnastická „mimina“ v Prostějově

20. dubna 2011, 07:43, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Gymnastická „mimina“ v Prostějově Šumperk - Součástí závodu smíšených dvojic v Prostějově, který proběhl o víkendu 9. - 10. dubna, byla již tradičně soutěž „gymnastických mimin“, tedy v případě chlapců-závodníků do 9 let.

Své želízko do ohně gymnastického čtyřboje (prostná, kruhy, přeskok a hrazda) vložil také GK Šumperk pod jménem L. Suchý, který ukul v závodní výhni jak zlato z celé soutěže, tak i ve finále, které se konalo na kruzích.

  ve vznosu na prostných


vyhlášení čtyřboje


 
vyhlášení finále

Výsledky „mimin“:
jednotlivci:                                                         finále - kruhy:
1. Suchý L., GK Šumperk, 40,70                              1. Suchý L., GK Šumperk, 10,65
2. Marghold F., Sokol Šternberk, 37,90                  2. Marghold F., Sokol Šternberk, 9,45
3. Dostál T., Sokol Šternberk, 37,00                       3. Dostál T., Sokol Šternberk, 9,30
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).