SPORT

Gymnastická „mimina“ v Prostějově

20. dubna 2011, 07:43, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Gymnastická „mimina“ v Prostějově Šumperk - Součástí závodu smíšených dvojic v Prostějově, který proběhl o víkendu 9. - 10. dubna, byla již tradičně soutěž „gymnastických mimin“, tedy v případě chlapců-závodníků do 9 let.

Své želízko do ohně gymnastického čtyřboje (prostná, kruhy, přeskok a hrazda) vložil také GK Šumperk pod jménem L. Suchý, který ukul v závodní výhni jak zlato z celé soutěže, tak i ve finále, které se konalo na kruzích.

  ve vznosu na prostných


vyhlášení čtyřboje


 
vyhlášení finále

Výsledky „mimin“:
jednotlivci:                                                         finále - kruhy:
1. Suchý L., GK Šumperk, 40,70                              1. Suchý L., GK Šumperk, 10,65
2. Marghold F., Sokol Šternberk, 37,90                  2. Marghold F., Sokol Šternberk, 9,45
3. Dostál T., Sokol Šternberk, 37,00                       3. Dostál T., Sokol Šternberk, 9,30
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.