Gymnastická mimina v Prostějově

27. dubna 2010, 20:17, téma GYMNASTIKA, Helena Konopová
Šumperk/Prostějov - Oddíl sportovní gymnastiky v Prostějově pořádá každoročně závod pro nejmenší gymnastky nazvaný přiléhavě Gymnastická mimina.
Letošního ročníku se zúčastnili v hojném počtu i malí gymnasté a gymnastky z GK Šumperk.
V kategorii dětí do 7 let si velmi dobře vedla Nikola Urbanová, která si z Prostějova odvezla bronzovou medaili. Pěkné 4. místo vybojovala Agáta Kněžková, naše nejmladší závodnice Eliška Talandová skončila 17.

Jejich kamarádky ze 2. tříd si rovněž vedly velmi dobře. Adéla Měrková obsadila 3. místo, její sestra Vendula skončila hned za ní 4. Kateřině Kvapilové patří 11. místo, 13. byla Veronika Veselá a 16. Sabina Maršálková. V této kategorii se ty nejlepší střetly ještě ve finále. Barvy GK Šumperk hájila na kladině Adéla Měrková a získala bronzovou medaili. Ještě větším úspěchem bylo vystoupení našich děvčat na bradlech. Zde se Vendula Měrková umístila na 2. a Adéla na 3. místě.

Velmi pěkný výsledek přivezl z Prostějova mladý talent Lukáš Suchý. Obsadil 2. místo jen o 0,10 bodu za vítězem. Své umění předvedl ještě ve finále na kruzích, kde rovněž skončil na 2. místě.

NA DYMYTRY ZADARMO

Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).