SPORT

GK Vítkovice Cup 2011

21. října 2011, 13:30, téma GYMNASTIKA, rejdakce
GK Vítkovice Cup 2011 Šumperk/Ostrava - Každoročně silně obsazený závod s mezinárodní účastí, který na konci října pořádá Gymnastický klub Vítkovice, proběhl letos 15.10. ve sportovní hale na Sokolské ulici v Ostravě..
V kategorii žákyň se sešla prakticky celá žákovská elita České republiky. O to cennější je vítězství závodnice GK Šumperk Marie Nevrklové, která kromě drobné chybičky na bradlech prošla závodem bez zaváhání a celkovým součtem bodů zaslouženě vyhrála. Velmi dobře si vedla další svěřenkyně trenérky Silvie Urbanové Vendula Měrková, kterou nešťastný pád z bradel odsunul na 6. místo. Získala ale nejvyšší známku na kladině. Její sestra Adéla Měrková uzavřela 1. desítku a Barbora Fricová skončila na místě 15.

Závod kadetek byl poznamenán značnou nervozitou - bojovalo se totiž o nominaci na mezinárodní závod olympijských nadějí Cefta Cup. Zbytečných pádů se nevyvarovaly ani šumperské kadetky. V celkovém součtu zvítězila s přehledem Petra Fialová ze Sokola Brno, Viktorie Harásková z GK Šumperk obsadila 9. místo a Tereza Vařeková byla 20.

Je potěšující, že odchovankyně GK Šumperk Simona Kozáková, která nyní trénuje a studuje v Brně, získala v tomto náročném závodě bronzovou medaili. Pro úplnost je třeba dodat, že Harásková byla na Cefta Cup nominována do družstva A jako náhradnice.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).