SPORT

Futsalovou ligu Šumperka vyhrála Hoka Šumperk

27. února 2012, 14:57, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Úvodní ročník futsalové ligy je u konce. Vítězem úspěšné soutěže se stala Hoka Šumperk.
 Poslední kolo však zastihlo v dobré formě i studenty z VŠB. Ti dokázali nejprve porazit Sobotín 5:2 a poté i v dramatickém utkání přestřílet Loučnou 7:6. Senior Sobotín si v dalším utkání alespoň spravil chuť na Bratrušovu, který rozstřílel v poměru 6:1.

Oranjes se ale nepoložili a rovněž vysokým skóre porazili Bohutín. Konečný stav 10:5 naznačuje, že s obranami si ani jeden z týmů hlavu nelámal. Bohutín navíc inkasoval dalších devět branek od Velkých Losin, když odešel poražen 6:9.

Poslední tři zápasy rozhodly o vítězi celé ligy. Strážci vesmíru museli doufat, že Hoka ze dvou zápasů ani jednou nevyhraje. To se však zkušenému favoritovi povedlo již v duelu s Losinami. Hoka Lázně přehrála jednoznačně 10:1 a zajistila si první místo.

Strážci vesmíru posléze podobně suverénně zdolali Rapotín 9:3. Kamion potom v posledním střetnutí prohrál i se slavící Hokou, tentokrát 9:6.

  • Senior Sobotín vs. VŠB-TU Šumperk (2:2) 2:5
  • Loučná vs. VŠB-TU Šumperk (2:1) 6:7
  • Oranjes Bratrušov vs. Senior Sobotín (0:5) 1:6
  • Oranjes Bratrušov vs. Bohutín (6:2) 10:5
  • Bohutín vs. Lázně V. Losiny (3:3) 6:9
  • Hoka Šumperk vs. Lázně V. Losiny (4:0) 10:1
  • Kamion Rapotín vs. Strážci vesmíru ( 1:4) 3:9
  • Kamion Rapotín vs. Hoka Šumperk (0:3) 6:9


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.