SPORT

Futsalovou ligu Šumperka vyhrála Hoka Šumperk

27. února 2012, 14:57, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Úvodní ročník futsalové ligy je u konce. Vítězem úspěšné soutěže se stala Hoka Šumperk.
 Poslední kolo však zastihlo v dobré formě i studenty z VŠB. Ti dokázali nejprve porazit Sobotín 5:2 a poté i v dramatickém utkání přestřílet Loučnou 7:6. Senior Sobotín si v dalším utkání alespoň spravil chuť na Bratrušovu, který rozstřílel v poměru 6:1.

Oranjes se ale nepoložili a rovněž vysokým skóre porazili Bohutín. Konečný stav 10:5 naznačuje, že s obranami si ani jeden z týmů hlavu nelámal. Bohutín navíc inkasoval dalších devět branek od Velkých Losin, když odešel poražen 6:9.

Poslední tři zápasy rozhodly o vítězi celé ligy. Strážci vesmíru museli doufat, že Hoka ze dvou zápasů ani jednou nevyhraje. To se však zkušenému favoritovi povedlo již v duelu s Losinami. Hoka Lázně přehrála jednoznačně 10:1 a zajistila si první místo.

Strážci vesmíru posléze podobně suverénně zdolali Rapotín 9:3. Kamion potom v posledním střetnutí prohrál i se slavící Hokou, tentokrát 9:6.

  • Senior Sobotín vs. VŠB-TU Šumperk (2:2) 2:5
  • Loučná vs. VŠB-TU Šumperk (2:1) 6:7
  • Oranjes Bratrušov vs. Senior Sobotín (0:5) 1:6
  • Oranjes Bratrušov vs. Bohutín (6:2) 10:5
  • Bohutín vs. Lázně V. Losiny (3:3) 6:9
  • Hoka Šumperk vs. Lázně V. Losiny (4:0) 10:1
  • Kamion Rapotín vs. Strážci vesmíru ( 1:4) 3:9
  • Kamion Rapotín vs. Hoka Šumperk (0:3) 6:9


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.