SPORT

Futsalová liga Šumperka začne už tento víkend

29. listopadu 2012, 13:18, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Futsaloví nadšenci se už brzo dočkají druhého ročníku Futsalové ligy Šumperka. Neregistrovanou populární soutěž si letos poprvé zahrají Popeláci a Rychlé Šípy, loni ještě účastníci krajského přeboru pod hlavičkou Fotbalové asociace.
Hala 3. základní školy v Šumperku bude už tuto neděli patřit futsalu. „Na nový ročník se velmi těším. Na základě zkušeností z minulého roku jsem se snažil odstranit některé nedostatky, aby už tak dost kvalitní liga měla ještě větší grády," uvedl organizátor soutěže David Braun. Liga bude mít deset účastníků, mezi nimiž nechybí loni vítězná Hoka Šumperk nebo ambiciozní Strážci vesmíru. Letos navíc doplní silné pole týmů Rychlé Šípy a Popeláci. „Jsem rád, že se divákům představí v naší soutěži dva nováčci, kteří k nám přešli z krajského přeboru. Uvidíme, jak si povedou a jestli zamíchají pořadím na špici tabulky," dodal Braun. 
Hodně možná napoví už první kolo, jež startuje v neděli 2. prosince na Hlucháku v 9 hodin. Celé nedělní a letošní boje odstartují atraktivním zápasem mezi Rychlými Šípy a Strážci vesmíru. 

1. kolo 2. prosince 2012
  9:00 - Strážci Vesmíru - Rychlé Šípy 
  9:50 - Strážci Vesmíru - TJ Šumperk 
10:40 - Loučná n.Desnou - Rychlé Šípy 
11:30 - Popeláci Šumperk - TJ Šumperk 
12:20 - Hoka Šumperk - Loučná n.Desnou 
13:10 - Senior Sobotín - Popeláci Šumperk 
14:00 - Hoka Šumperk - Kamion Rapotín 
14:50 - Senior Sobotín - Lázně Velké Losiny 
15:40 - Detox Vikýřovice - Kamion Rapotín 
16:30 - Detox Vikýřovice - Lázně Velké Losiny 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.