SPORT

Futsalová liga Šumperka pokračovala dalším dvoukolem

9. ledna 2012, 13:29, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk -Po vánoční pauze se rozjela i amatérská futsalová liga, a to rovnou 7. a 8. kolem.
 Jako první se proti sobě postavily týmy Senioru Sobotín a VŠB. Sobotín si od začátku udržoval pohodlný náskok a nakonec zvítězil přesvědčivě 5:2. To vysokoškoláci museli v dalším zápase zkousnout ještě hořčí pilulku. Proti Hoce byli jasnými outsidery. Zkušená sestava Hoky v utkání dominovala a vyhrála jasně 11:4.

Podobným výsledkem skončil i její další zápas. Proti Lázním Velké Losiny se Hoka rozjížděla pomaleji, ale druhou půli opět jasně ovládla a triumfovala v poměru 9:4. Losiny se neprosadily ani v utkání proti Kamionu Rapotín. Navzdory hattricku Pavelky prohrály 3:4. 

Rapotín však měl ve svém druhém zápase proti sobě těžšího protivníka. Proti Strážcům vesmíru sice držel poločasový stav 3:3, ale poté již Strážci potvrdili roli favorita a radovali se z vítězství 7:4.
Proti Oranjes Bratrušov to však měli Strážci vesmíru obtížnější. Po polovině utkání dokonce prohrávali, ale utkání nakonec dokázali otočit na 4:3.

Hráči Bratrušova totiž měli v nohách vyčerpávající zápas proti Bohutínu, který prohráli 3:6, ačkoli se soupeřem dlouho drželi krok. Bohutín si tentokrát připsal 6 bodů. Díky povedenému výkonu v druhé půli totiž přehrál i Loučnou, kterou zdolal zaslouženě 7:3.

Senior Sobotín vs. VŠB-TU Šumperk (3:1) 5:2
Bohutín vs. Loučná (3:3) 7:3
VŠB-TU Šumperk vs. Hoka Šumperk (2:6) 4:11
Oranjes Bratrušov vs. Bohutín (2:3) 3:6
Hoka Šumperk vs. Lázně V.Losiny (4:3) 9:4
Strážci vesmíru vs. Oranjes Bratrušov (1:2) 4:3
Lázně V.Losiny vs. Kamion Rapotín (2:2) 3:4
Strážci vesmíru vs. Kamion Rapotín (3:3) 7:4
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).