SPORT

Futsalová liga Šumperka pokračovala dalším dvoukolem

9. ledna 2012, 13:29, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk -Po vánoční pauze se rozjela i amatérská futsalová liga, a to rovnou 7. a 8. kolem.
 Jako první se proti sobě postavily týmy Senioru Sobotín a VŠB. Sobotín si od začátku udržoval pohodlný náskok a nakonec zvítězil přesvědčivě 5:2. To vysokoškoláci museli v dalším zápase zkousnout ještě hořčí pilulku. Proti Hoce byli jasnými outsidery. Zkušená sestava Hoky v utkání dominovala a vyhrála jasně 11:4.

Podobným výsledkem skončil i její další zápas. Proti Lázním Velké Losiny se Hoka rozjížděla pomaleji, ale druhou půli opět jasně ovládla a triumfovala v poměru 9:4. Losiny se neprosadily ani v utkání proti Kamionu Rapotín. Navzdory hattricku Pavelky prohrály 3:4. 

Rapotín však měl ve svém druhém zápase proti sobě těžšího protivníka. Proti Strážcům vesmíru sice držel poločasový stav 3:3, ale poté již Strážci potvrdili roli favorita a radovali se z vítězství 7:4.
Proti Oranjes Bratrušov to však měli Strážci vesmíru obtížnější. Po polovině utkání dokonce prohrávali, ale utkání nakonec dokázali otočit na 4:3.

Hráči Bratrušova totiž měli v nohách vyčerpávající zápas proti Bohutínu, který prohráli 3:6, ačkoli se soupeřem dlouho drželi krok. Bohutín si tentokrát připsal 6 bodů. Díky povedenému výkonu v druhé půli totiž přehrál i Loučnou, kterou zdolal zaslouženě 7:3.

Senior Sobotín vs. VŠB-TU Šumperk (3:1) 5:2
Bohutín vs. Loučná (3:3) 7:3
VŠB-TU Šumperk vs. Hoka Šumperk (2:6) 4:11
Oranjes Bratrušov vs. Bohutín (2:3) 3:6
Hoka Šumperk vs. Lázně V.Losiny (4:3) 9:4
Strážci vesmíru vs. Oranjes Bratrušov (1:2) 4:3
Lázně V.Losiny vs. Kamion Rapotín (2:2) 3:4
Strážci vesmíru vs. Kamion Rapotín (3:3) 7:4
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.