SPORT

Futsalová liga Šumperka pokračovala dalším dvoukolem

9. ledna 2012, 13:29, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk -Po vánoční pauze se rozjela i amatérská futsalová liga, a to rovnou 7. a 8. kolem.
 Jako první se proti sobě postavily týmy Senioru Sobotín a VŠB. Sobotín si od začátku udržoval pohodlný náskok a nakonec zvítězil přesvědčivě 5:2. To vysokoškoláci museli v dalším zápase zkousnout ještě hořčí pilulku. Proti Hoce byli jasnými outsidery. Zkušená sestava Hoky v utkání dominovala a vyhrála jasně 11:4.

Podobným výsledkem skončil i její další zápas. Proti Lázním Velké Losiny se Hoka rozjížděla pomaleji, ale druhou půli opět jasně ovládla a triumfovala v poměru 9:4. Losiny se neprosadily ani v utkání proti Kamionu Rapotín. Navzdory hattricku Pavelky prohrály 3:4. 

Rapotín však měl ve svém druhém zápase proti sobě těžšího protivníka. Proti Strážcům vesmíru sice držel poločasový stav 3:3, ale poté již Strážci potvrdili roli favorita a radovali se z vítězství 7:4.
Proti Oranjes Bratrušov to však měli Strážci vesmíru obtížnější. Po polovině utkání dokonce prohrávali, ale utkání nakonec dokázali otočit na 4:3.

Hráči Bratrušova totiž měli v nohách vyčerpávající zápas proti Bohutínu, který prohráli 3:6, ačkoli se soupeřem dlouho drželi krok. Bohutín si tentokrát připsal 6 bodů. Díky povedenému výkonu v druhé půli totiž přehrál i Loučnou, kterou zdolal zaslouženě 7:3.

Senior Sobotín vs. VŠB-TU Šumperk (3:1) 5:2
Bohutín vs. Loučná (3:3) 7:3
VŠB-TU Šumperk vs. Hoka Šumperk (2:6) 4:11
Oranjes Bratrušov vs. Bohutín (2:3) 3:6
Hoka Šumperk vs. Lázně V.Losiny (4:3) 9:4
Strážci vesmíru vs. Oranjes Bratrušov (1:2) 4:3
Lázně V.Losiny vs. Kamion Rapotín (2:2) 3:4
Strážci vesmíru vs. Kamion Rapotín (3:3) 7:4
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.