KULTURA

Fronta jako na banány

10. března 2014, 06:35, Ondřej Polák
Fronta jako na banány Zábřeh - Dlouhý had z lidských postav se táhnul daleko od kulturního domu v Zábřehu minulé pondělí. Tlačenici připomínající pradávné fronty na banány či toaletní papír vyvolal v Zábřehu zájem o lístky na koncert Jaromíra Nohavici.

„Na základě smluvních podmínek jsme mohli každému zájemci nabídnout maximálně šest vstupenek. Začátek prodeje byl stanoven s otvírací dobou pokladny na osmou hodinu ranní, fronta před kulturním domem se však začala tvořit už o půl šesté ráno,“ popisuje ředitel Zábřežské kulturní Zdeněk David.

„Je nám líto, že jsme další zájemce nemohli uspokojit, nebylo to ale v našich silách, sál je nastavený na maximum míst,“ vysvětluje David.

Nohavica vystoupí ve velkém sále Zábřežské kulturní v úterý 8. dubna. Koncert bude sestaven nejen ze známých písní, ale i z aktuálních novinek. Na koncertu jej doprovodí na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski.

„Fanouškové Jarka Nohavici si již zvykli, že jeho koncerty jsou samé překvapení a vždy naprosto nově dramaturgicky sestavené, rozhodně se tedy mají na co těšit,“ dodal Zdeněk David.


Foto: zk

Koncert Jaromíra Nohavici vzbudil mimořádný zájem hudebních fanoušků. Lidé čekali na vstupenky od půl šesté ráno.


 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 10.3.2014 11:20
Titulek: Bez titulku
Autor: Křupan
37
v komentářích na Deníku je ten podpultový hajzlpapír popisován poněkud jinak :-) ...
Reagovat
Datum: 11.3.2014 10:32
Titulek: Folkaři
Autor: kinderman
91
209
Když vidím frontu na Nohavicu, vzpomenu si na předčasně zesnulého Karla Kryla, z republiky vykopnutého Jaroslava Hutku nebo estébáky mučeného Vlastu Třešňáka. I břitce (sebe)ironický Jiří Dědeček nebo kytarový virtuos Vladimír Merta mi byli vždycky milejší než bard z Těšína. Všem, kteří si ty lístky vystáli, ovšem přeji (a to bez ironie) příjemný zážitek.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert amerického krále melodického rocku NEILA ZAZY, který vystoupí v úterý 29. ledna v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Na jaký nástroj doprovázel Neil Zaza řadu legend, jako je Joe Satriani, Dweezil Zappa nebo Steve Vai?

A) na kytaru
B) na piano
C) na akordeon

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na projekci legendárního záznamu koncertu kapely The Doors z roku 1968, kterou uvede šumperské kino Oko ve čtvrtek 17. ledna, vyhráli Zbyněk Šafařík z Olšan, Jarmila Šmeráková ze Šumperka a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.