KULTURA

Fronta jako na banány

10. března 2014, 06:35, Ondřej Polák
Fronta jako na banány Zábřeh - Dlouhý had z lidských postav se táhnul daleko od kulturního domu v Zábřehu minulé pondělí. Tlačenici připomínající pradávné fronty na banány či toaletní papír vyvolal v Zábřehu zájem o lístky na koncert Jaromíra Nohavici.

„Na základě smluvních podmínek jsme mohli každému zájemci nabídnout maximálně šest vstupenek. Začátek prodeje byl stanoven s otvírací dobou pokladny na osmou hodinu ranní, fronta před kulturním domem se však začala tvořit už o půl šesté ráno,“ popisuje ředitel Zábřežské kulturní Zdeněk David.

„Je nám líto, že jsme další zájemce nemohli uspokojit, nebylo to ale v našich silách, sál je nastavený na maximum míst,“ vysvětluje David.

Nohavica vystoupí ve velkém sále Zábřežské kulturní v úterý 8. dubna. Koncert bude sestaven nejen ze známých písní, ale i z aktuálních novinek. Na koncertu jej doprovodí na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski.

„Fanouškové Jarka Nohavici si již zvykli, že jeho koncerty jsou samé překvapení a vždy naprosto nově dramaturgicky sestavené, rozhodně se tedy mají na co těšit,“ dodal Zdeněk David.


Foto: zk

Koncert Jaromíra Nohavici vzbudil mimořádný zájem hudebních fanoušků. Lidé čekali na vstupenky od půl šesté ráno.


 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 10.3.2014 11:20
Titulek: Bez titulku
Autor: Křupan
36
v komentářích na Deníku je ten podpultový hajzlpapír popisován poněkud jinak :-) ...
Reagovat
Datum: 11.3.2014 10:32
Titulek: Folkaři
Autor: kinderman
89
202
Když vidím frontu na Nohavicu, vzpomenu si na předčasně zesnulého Karla Kryla, z republiky vykopnutého Jaroslava Hutku nebo estébáky mučeného Vlastu Třešňáka. I břitce (sebe)ironický Jiří Dědeček nebo kytarový virtuos Vladimír Merta mi byli vždycky milejší než bard z Těšína. Všem, kteří si ty lístky vystáli, ovšem přeji (a to bez ironie) příjemný zážitek.
Reagovat