ZPRÁVY

Fridex zabíjel, muž zemřel na otravu

5. srpna 2014, 10:00, jak
Šumperk - Kanystr s fridexem sehrál hlavní roli v příběhu devětapadesátiletého bezdomovce v Šumperku. Muž z Ostravy chtěl chemikálií nahradit alkohol a spolykal několik jejích doušků. V sobotu 26. července nalezla jeho bezvládné tělo chodkyně v Šumperku, o pár hodin později zemřel v místní nemocnici.

 „Žena tělo objevila před osmou hodinou ráno v Sadech 1. máje. Muž byl poté převezen na oddělení ARO Šumperské nemocnice,“ uvedl mluvčí policie Josef Bednařík. Opilý bezdomovec, který má trvalé bydliště hlášeno v Ostravě, nejevil žádné známky života. Lékaři o něj bojovali několik hodin, za mrtvého jej prohlásili ve dvanáct hodin. Zemřelý muž dříve pobýval na ubytovně šumperské Armády spásy, odkud byl vyloučen kvůli opakovanému porušováním pravidel pobytu.

Třetí oběť

Fridexem se před třinácti měsíci otrávila v Šumperku skupina sedmi bezdomovců, dva z nich později v nemocnici zemřeli, ostatní vyvázli s doživotními následky. Smrtící chemikálii vypili poté, co ji někdo odhodil do kontejneru na odpad, kde ji bezdomovci při prohrabávání smetí objevili.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 5.8.2014 18:27
Titulek: Sériový vrah bezdomovců v Šumperku opět udeřil?
Autor: Anonym
107
107
10.7.2013
Policisté pátrají po člověku, který demižon s nemrznoucí směsí určenou do aut odhodil mezi běžný odpad: „Hledáme osobu, která 25. nebo 26. června 2013 před domem číslo 23 v Revoluční ulici v Šumperku vyhodila do kontejneru patnáctilitrový demižón s fridexem.“

Jenže před tím, 16.6.2013, obdržela šumperská radnice petici od rozzlobených občanů, kteří bydlí v ulici Čsl. armády (což je hned vedle Revoluční ulice, ulice Čsl. armády a Revoluční jsou propojené chodníky). Vadí jim nepořádek, který po sobě nechávají opilci a bezdomovci, kteří se pohybují v blízkosti nedávno otevřené vietnamské večerky a žádají zrušení prodejny. „Od doby otevření večerky se zde sdružují party bezdomovců a mladistvých, kteří se zde opíjejí, malují po zdech, močí všude kolem, dělají nehorázný nepořádek, a když jsou napomenuti, tak se vám vysmějí a jsou drzí," psalo se v petici.

Co když loni v létě demižón s fridexem na bezdomovce úmyslně nastražil někdo z obyvatel paneláků na ČSA nebo Revoluční, aby je zavraždil, protože mu bylo jasné, že jak uvidí demižón s čímkoli, hned ho vypijí?

A letos zase?

Každopádně fridex do komunálního odpadu nepatří, musí se odevzdat ve sběrném dvoře nebo možná na benzínce!!!
Reagovat
Datum: 5.8.2014 20:31
Titulek: Re: Sériový vrah bezdomovců v Šumperku opět udeřil?
Autor: ondra
42
Normální člověk nic z popelnice nekonzumuje, tak proč litovat.
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).