KULTURA

František Nedvěd oslaví s fanoušky sedmdesátiny

18. ledna 2017, 07:00, tyč
František Nedvěd oslaví s fanoušky sedmdesátiny Zábřeh - Po loňském vyprodaném květnovém koncertu Honzy Nedvěda, který v sále zábřežského kulturního domu vystoupil se skupinou Madalen, přijede obyvatele Zábřeha rozezpívat i jeho bratr František, jedna z nejvýraznějších osobností české country, folkové a trampské muziky.

 Zazní i Stánky

Mladší z bratrů Nedvědových oslaví své letošní sedmdesátiny velkým narozeninovým turné, které bude mít ve čtvrtek 19. ledna jednu ze zastávek právě v zábřežském kulturním domě. Během koncertu si hudebníci připomenou další letošní výročí – 40 let kytaristy a zpěváka Vojty Nedvěda a 10 let existence doprovodné kapely Tie Break. Ta zahraje nejen průřez z více než čtyřicetileté umělecké éry Františka Nedvěda, ale i písně z dílny jeho bratra Jana, zejména ty ze slavného období Brontosaurů. „Návštěvníci koncertu se tak mohou těšit na nestárnoucí hity, jakými jsou písničky Devatenáct, Růže z papíru nebo nesmrtelné Stánky,“ vypočítává produkční Vratislav Jarmar.
Večer plný pohody, vzpomínání a písniček v podání hudebníků zvučných jmen má začátek v 19 hodin. Vstupenky v ceně od 260 korun koupí zájemci v infocentrech v Zábřeze, Štítech a Hanušovicích, šumperské cestovce Atlas a nově i v mohelnické prodejně Peřinka.


Foto: archiv

Mladší z bratrů Nedvědových slaví letošní sedmdesátiny velkým narozeninovým turné.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.