KULTURA

František Nedvěd oslaví s fanoušky sedmdesátiny

18. ledna 2017, 07:00, tyč
František Nedvěd oslaví s fanoušky sedmdesátiny Zábřeh - Po loňském vyprodaném květnovém koncertu Honzy Nedvěda, který v sále zábřežského kulturního domu vystoupil se skupinou Madalen, přijede obyvatele Zábřeha rozezpívat i jeho bratr František, jedna z nejvýraznějších osobností české country, folkové a trampské muziky.

 Zazní i Stánky

Mladší z bratrů Nedvědových oslaví své letošní sedmdesátiny velkým narozeninovým turné, které bude mít ve čtvrtek 19. ledna jednu ze zastávek právě v zábřežském kulturním domě. Během koncertu si hudebníci připomenou další letošní výročí – 40 let kytaristy a zpěváka Vojty Nedvěda a 10 let existence doprovodné kapely Tie Break. Ta zahraje nejen průřez z více než čtyřicetileté umělecké éry Františka Nedvěda, ale i písně z dílny jeho bratra Jana, zejména ty ze slavného období Brontosaurů. „Návštěvníci koncertu se tak mohou těšit na nestárnoucí hity, jakými jsou písničky Devatenáct, Růže z papíru nebo nesmrtelné Stánky,“ vypočítává produkční Vratislav Jarmar.
Večer plný pohody, vzpomínání a písniček v podání hudebníků zvučných jmen má začátek v 19 hodin. Vstupenky v ceně od 260 korun koupí zájemci v infocentrech v Zábřeze, Štítech a Hanušovicích, šumperské cestovce Atlas a nově i v mohelnické prodejně Peřinka.


Foto: archiv

Mladší z bratrů Nedvědových slaví letošní sedmdesátiny velkým narozeninovým turné.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.