KULTURA

František Nedvěd oslaví s fanoušky sedmdesátiny

18. ledna 2017, 07:00, tyč
František Nedvěd oslaví s fanoušky sedmdesátiny Zábřeh - Po loňském vyprodaném květnovém koncertu Honzy Nedvěda, který v sále zábřežského kulturního domu vystoupil se skupinou Madalen, přijede obyvatele Zábřeha rozezpívat i jeho bratr František, jedna z nejvýraznějších osobností české country, folkové a trampské muziky.

 Zazní i Stánky

Mladší z bratrů Nedvědových oslaví své letošní sedmdesátiny velkým narozeninovým turné, které bude mít ve čtvrtek 19. ledna jednu ze zastávek právě v zábřežském kulturním domě. Během koncertu si hudebníci připomenou další letošní výročí – 40 let kytaristy a zpěváka Vojty Nedvěda a 10 let existence doprovodné kapely Tie Break. Ta zahraje nejen průřez z více než čtyřicetileté umělecké éry Františka Nedvěda, ale i písně z dílny jeho bratra Jana, zejména ty ze slavného období Brontosaurů. „Návštěvníci koncertu se tak mohou těšit na nestárnoucí hity, jakými jsou písničky Devatenáct, Růže z papíru nebo nesmrtelné Stánky,“ vypočítává produkční Vratislav Jarmar.
Večer plný pohody, vzpomínání a písniček v podání hudebníků zvučných jmen má začátek v 19 hodin. Vstupenky v ceně od 260 korun koupí zájemci v infocentrech v Zábřeze, Štítech a Hanušovicích, šumperské cestovce Atlas a nově i v mohelnické prodejně Peřinka.


Foto: archiv

Mladší z bratrů Nedvědových slaví letošní sedmdesátiny velkým narozeninovým turné.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).