KULTURA

František Nedvěd oslaví s fanoušky sedmdesátiny

18. ledna 2017, 07:00, tyč
František Nedvěd oslaví s fanoušky sedmdesátiny Zábřeh - Po loňském vyprodaném květnovém koncertu Honzy Nedvěda, který v sále zábřežského kulturního domu vystoupil se skupinou Madalen, přijede obyvatele Zábřeha rozezpívat i jeho bratr František, jedna z nejvýraznějších osobností české country, folkové a trampské muziky.

 Zazní i Stánky

Mladší z bratrů Nedvědových oslaví své letošní sedmdesátiny velkým narozeninovým turné, které bude mít ve čtvrtek 19. ledna jednu ze zastávek právě v zábřežském kulturním domě. Během koncertu si hudebníci připomenou další letošní výročí – 40 let kytaristy a zpěváka Vojty Nedvěda a 10 let existence doprovodné kapely Tie Break. Ta zahraje nejen průřez z více než čtyřicetileté umělecké éry Františka Nedvěda, ale i písně z dílny jeho bratra Jana, zejména ty ze slavného období Brontosaurů. „Návštěvníci koncertu se tak mohou těšit na nestárnoucí hity, jakými jsou písničky Devatenáct, Růže z papíru nebo nesmrtelné Stánky,“ vypočítává produkční Vratislav Jarmar.
Večer plný pohody, vzpomínání a písniček v podání hudebníků zvučných jmen má začátek v 19 hodin. Vstupenky v ceně od 260 korun koupí zájemci v infocentrech v Zábřeze, Štítech a Hanušovicích, šumperské cestovce Atlas a nově i v mohelnické prodejně Peřinka.


Foto: archiv

Mladší z bratrů Nedvědových slaví letošní sedmdesátiny velkým narozeninovým turné.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).