SPORT

FOTBALOVÝ MALÉR: Knoblochovi ruply nervy, Musil musel do nemocnice

24. září 2014, 09:53, téma FOTBAL, Petr Fišer
FOTBALOVÝ MALÉR: Knoblochovi ruply nervy, Musil musel do nemocnice Bohdíkov - Obránce fotbalového Bohdíkova Oldřich Musil na sobotní utkání hned tak nezapomene. V prvním poločase ho lesnický útočník Jan Knobloch fauloval tak nevybíravě, že ho poslal na vyšetření do nemocnice. Dopravila ho tam přivolaná sanitka.

 I. B třída C
BOHDÍKOV – LESNICE 1:1 (1:1)


Bohdíkov byl v úvodní dvacetiminutovce aktivnější, v rámci razantního nástupu dokonce orazítkoval tyč. Paradoxně to ale byli domácí, kteří kapitulovali jako první. Knobloch zpracoval míč, posunul ho na neobsazeného Melhubu a jeho chytrou střelu zastavila až síť.
Hostitelům dopomohla k vyrovnání standardní situace. Petr Janků zakroutil svůj trestný kop přesně na hlavu nehlídaného Hatoně a mohlo se začínat znovu.
Lesnice se po nepříjemné události z první půle musela vypořádat s dlouhou přesilovkou soupeře. Knoblochovi ruply nervy a po neodpískaném zákroku na vlastní osobu v návalu vzteku zasáhl na dlouhou nohu Musila tak nevybíravě, že mu zajistil předčasný odchod ze scény. „Jsem přesvědčený o tom, že se měla pískat jasná penalta. Moje reakce byla každopádně debilní a neadekvátní. Prostě hrozný blikanec, který mě teď obrovsky mrzí. Zareagoval jsem blbě, šel jsem tam hloupě. Jsem z toho špatný. Doufám, že bude v pohodě a nebude se jednat o nic vážnějšího. Chybu, kterou jsem udělal, si plně uvědomuju a doopravdy mě štve. Měl jsem se zachovat úplně jinak,“ sypal si popel na hlavu zarmoucený červenáček.
„Raději jsme zavolali sanitku. Ze zlosti ho trefil přes koleno a Oldova čéška nevypadala dobře. Okamžitě mu natekla a zbarvila se do podivných barev. Vyšetření v nemocnici naštěstí neodhalilo nic hrozného. Měl by být v pořádku,“ prozradil obránce Bohdíkova Petr Janků. „Nic to však nemění na tom, že by se něco takového stávat nemělo,“ vzkazoval na dálku Knoblochovi.
Lesnice uhájila remízu i v deseti. V rozkouskované druhé půli, která byla spíše bojovná než pohledná, už žádná další branka nepadla. „Mohli jsme je důkladně zatlačit, místo toho jsme hráli ještě hůř než do přestávky. Nefungovala nám souhra, balóny jsme jen nakopávali, nevytvářeli jsme si skoro žádné šance. Nemělo to hlavu ani patu. Předváděli jsme chaotický fotbal hrozné úrovně, byla to jedna velká katastrofa,“ nebál se podívat pravdě do očí nespokojený Janků.

BOHDÍKOV

Kaňák – Musil, Verner, Vokurka, P. Janků – Petr Šárník, Zajíc, Hatoň, J. Janků – Kvapilík, Žoužela. Střídali: Sikora, Vémola, Diviš, Gronych.

LESNICE
D. Glozyga – Balvín, Kobza, Lejsal, V. Svoboda – Bittner, Melhuba, Šincl, Smyčka – J. Knobloch, T. Hrubý. Střídali: A. Jurka, J. Glozyga, T. Hrubý.


Foto: Petr Fišer

Jan Knobloch po víkendovém utkání zpytoval svědomí. „Nemělo se to stát. Jsem z toho špatný,“ smutnil tichým hlasem.


 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.