SPORT

Fotbaloví lupiči ze Šumperka vykradli Mohelnici

13. září 2013, 00:00, Petr Fišer
Mohelnice - Fotbalová Mohelnice zaznamenala ve středečním odpoledni velkou bodovou ztrátu. Jejich doupě vykradli lupiči ze Šumperka. A to infarktovým způsobem, který přitížil kardiakům. Prestižní divizní derby rozhodl gól Lukáše Reichla z poslední minuty!

Průměrné utkání bylo skoupé na vyložené šance. Urodilo se jich jako šafránu. Mohelnici se až na úvodní čtvrthodinu nedařilo naplňovat roli favorita a nakonec nebrala ani bod. Remízový stav změnil na poslední chvíli hostující kapitán. Šumperk s jeho vydatným přispěním vyhrál vůbec poprvé v sezoně! „Docela mě překvapilo, že mě nebránili osobě. Od jiných mančaftů jsem zvyklý na nejrůznější držení a jiné přibržďovací věci. Tady mě nechali i rozběhnout. O to jsem to měl jednodušší,“ popisoval šťastný střelec.

Na plné otáčky rozjetý fotbalový ročník bude pokračovat kompletním programem již o víkendu.

SOBOTA 14. ZÁŘÍ

MS LIGA: 10.15 Orlová - Zábřeh.
MS DIVIZE: 16.00 Mohelnice - Lískovec.
KRAJSKÝ PŘEBOR: 16.00 Nové Sady - Velké Losiny.
I. A TŘÍDA: 16.00 Štíty - Bohuňovice, Jindřichov - Troubelice, Bělkovice - Bludov.
I. B TŘÍDA B: 16.00 Dubicko - Babice.
I. B TŘÍDA C: 16.00 Rapotín - Vikýřovice, Nový Malín - Stará Červená Voda, Sudkov - Javorník, Staré Město - Písečná, Bohdíkov - Bělá, Česká Ves - Hrabišín.

NEDĚLE 15. ZÁŘÍ

MS DIVIZE: 16.00 Šumperk - Valašské Meziříčí.
I. A TŘÍDA: 10.00 Černovír - Mohelnice B, 16.00 Loštice - Leština.
I. B TŘÍDA B: 16.00 Lesnice - Zvole, Lutín - Maletín.

Kompletní zpravodajství ze všech uvedených zápasů, včetně obsáhlejší reportáže ze středečního derby mezi Mohelnicí a Šumperkem, najdete v úterním vydání týdeníku TÝDEN.


Foto: Petr Fišer
Šumperská radost pár vteřin poté, co hlavička Lukáše Reichla určila středečního vítěze.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).