SPORT

Fotbalové odpoledne pro dobrou věc, Bohdíkov se těší na „Sigiho“

26. července 2017, 17:00, Petr Fišer
Fotbalové odpoledne pro dobrou věc, Bohdíkov se těší na „Sigiho“ Bohdíkov - Nad Bohdíkovem zazáří hvězdy. Na sobotu 29. července se připravuje odpoledne, které poslouží dobré věci. Ponese se totiž v benefičním a charitativním duchu.

 „Jde o to, aby se vybralo co možná nejvíc peněz pro jednu nemocnou holčičku,“ prozradil předseda bohdíkovského klubu Petr Janků.
Hlavní náplní nabitého programu bude výhradně fotbal. Diváci si pochutnají na třízápasovém chodu, který by měl uspokojit i nejnáročnější strávníky. O jejich pozornost se bude ucházet nejen mužské áčko, ale i stará garda sestavená z harcovníků nad 35 let. Za soupeře jí bude výběr, jemuž z kapitánského můstku šéfuje kovaný sparťan, bývalý reprezentant, výtečný střelec a uznávaný kanonýr Horst Siegl. V jeho speciálním výběru by neměli chybět Jozef Chovanec, Ladislav Vízek, Pavel Hapal nebo zpěvák a herec Sagvan Tofi.
Organizátoři zaslouží pochvalu za lidově nastavené vstupné. Od dospělých se bude vybírat padesátikoruna, ženy a senioři zaplatí o dvacet korun méně.

PROGRAM

SOBOTA 29. ČERVENCE: 13.30 utkání žáků, 15.00 FK Bohdíkov (stará garda) – SIGI TEAM, 17.00 FK Bohdíkov – Velké Losiny (přátelské utkání mužských celků).


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.