SPORT

Fotbalové odpoledne pro dobrou věc, Bohdíkov se těší na „Sigiho“

26. července 2017, 17:00, Petr Fišer
Fotbalové odpoledne pro dobrou věc, Bohdíkov se těší na „Sigiho“ Bohdíkov - Nad Bohdíkovem zazáří hvězdy. Na sobotu 29. července se připravuje odpoledne, které poslouží dobré věci. Ponese se totiž v benefičním a charitativním duchu.

 „Jde o to, aby se vybralo co možná nejvíc peněz pro jednu nemocnou holčičku,“ prozradil předseda bohdíkovského klubu Petr Janků.
Hlavní náplní nabitého programu bude výhradně fotbal. Diváci si pochutnají na třízápasovém chodu, který by měl uspokojit i nejnáročnější strávníky. O jejich pozornost se bude ucházet nejen mužské áčko, ale i stará garda sestavená z harcovníků nad 35 let. Za soupeře jí bude výběr, jemuž z kapitánského můstku šéfuje kovaný sparťan, bývalý reprezentant, výtečný střelec a uznávaný kanonýr Horst Siegl. V jeho speciálním výběru by neměli chybět Jozef Chovanec, Ladislav Vízek, Pavel Hapal nebo zpěvák a herec Sagvan Tofi.
Organizátoři zaslouží pochvalu za lidově nastavené vstupné. Od dospělých se bude vybírat padesátikoruna, ženy a senioři zaplatí o dvacet korun méně.

PROGRAM

SOBOTA 29. ČERVENCE: 13.30 utkání žáků, 15.00 FK Bohdíkov (stará garda) – SIGI TEAM, 17.00 FK Bohdíkov – Velké Losiny (přátelské utkání mužských celků).


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert kapely TURBO, která vystoupí v DK Šumperk v pátek 26. října. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce vydala kapela Turbo první album?

A) 1981
B) 1987
C) 1984

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na beznadějně vyprodaný festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 19. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Mirka Jílková z Libiny a Vladimír Urbanec ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.