SPORT

Fotbalová sezóna 2007/2008 začíná

10. srpna 2007, 09:23, Rejdakce
Šumpersko - Ty tam jsou přípravy, trenérský dril a taktické porady. Nadcházející víkend se opět rozjíždí kolotoč fotbalových soutěží. A na úvod pro Vás máme pár největších sportovních taháků prvního fotbalového víkendu.

 

Okresní přebor:

12.8.2007

Postřelmov – Palonín

Bludov „B“ – Dubicko

 

Postřelmov, kterému v loňské sezóně patřila 11.příčka tabulky Okresního přeboru, na své domácí půdě přivítá Palonín, jenž ještě vloni působil v I.B třídě skupiny „C“. Palonín sestoupil z předposledního místa s 21 body  a pouhými 6-ti vyhranými zápasy. Ještě hůře na tom však bylo Dubicko, které s 5-ti vyhranými zápasy sestoupilo také o třídu níž. To jede na úvodní duel do Bludova, kde budou chtít bludovští, známi svojí houževnatostí v domácím prostředí, urvat každý bod.

 

I.B třída – skupina „C“

12.8.07

Hrabišín – St.Červená Voda

Bludov – Sudkov

Nový Malín - Lesnice

 

 

V I.B třídě se začne hned zostra, tři velmi zajímavé duely rozpoutají boje o mistrovské body. Hrabišín, který v loňské sezóně nekompromisně „kosil“ jednoho soupeře za druhým v Okresním přeboru přivítá na své domácí půdě hráče ze St.Červené Vody, kteří si v loňské sezóně I.B třídy vybojovali 10.místo s celkovým počtem 30bodů, 8 výher a 12 proher. Bratrovražedný souboj se odehraje v Bludově, kdy domácí hráči rozehrají derby se sousedním Sudkovem, který vloni skončil 11. a jistě bude letos mít větší ambice. Stejně tak Bludov, který byl vloni  4. se svými 13 výhrami a pouhými 8 prohrami. A do třetice – nováček a velký soupeř Hrabišína z loňské sezóny, nakonec ve vzájemném souboji poražený – Nový Malín – vicemistr Okresního přeboru – hostí, vloni suverénní, Lesnici, která skončila 3.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 10.8.2007 16:47
Titulek: Bez titulku
Autor: Bono_Vox
15
Můj osobní tip: Postřelmov doma remizuje 1:1, Bludov "B" prohraje s Dubickem 0:1, Hrabišín remizuje 0:0, Bludov vyhraje 1:0, Nový Malín s Lesnicí prohraje...řekněme 1:2....Někdo další kdo si tipne ?
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.