SPORT

Fotbalisté Šumperka se střetli s hráči Sparty, Slavie i Herthy Berlín

26. dubna 2017, 12:30, redakce
Fotbalisté Šumperka se střetli s hráči Sparty, Slavie i Herthy Berlín Šumperk - Velkou podívanou zažili diváci v Ostré u Lysé nad Labem, kde se v sobotu 22. dubna konal mezinárodní fotbalový turnaj ročníků 2006. Jednalo se o ojedinělou záležitost. Na velký turnaj přijely mimo jiné i celky z Německa Hertha Berlín a Hamburger SV.

 Kluci ze Šumperka společně s fanoušky, rodiči a trenéry přijeli na místo den předem. V odpoledních hodinách proběhl intenzivní trénink a příprava na turnaj. Pro spoustu hráčů i rodičů bylo dobrodružstvím již přespání v tělocvičně místní školy.

Po slavnostním zahájení turnaje vypukl boj o poháry. Hrálo se na čtyřech hřištích najednou a své síly změřilo dvacet kvalitních týmů: Viktoria Žižkov, Sparta Praha, Slavia Praha, Hertha Berlín, Hamburger SV, SK Dynamo České Budějovice, Zbrojovka Brno, FK Ústí nad Labem, SK Kladno, FC Hradec Králové, FK Pardubice, FK Šumperk, FC Slovácko, SC Xaverov, Ostrá, FC SB Vlašim, SK Střešovice, Motorlet Praha, FC Tempo Praha, Junior Teplice.
Šumperk reprezentovali hráči Knapp, Berka, Vágner, Kucharčuk, Zelinka, Kuhnel, Harapát, Černoch, Uher, Oříšek, Machů, Slezák, Tomaj, Urban, Musil. Ti pod vedením trenérů Ladislava Václavského a Ludviga Tomaje vybojovali 14. místo a získali cenné zkušenosti do dalších zápasů.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.