KULTURA

Forever Young zazní v Olomouci. Alphaville míří na festival Bounty Rock Cafe

9. června 2016, 15:00, redakce
Forever Young zazní v Olomouci. Alphaville míří na festival Bounty Rock Cafe Olomouc - Hity jako Forever Young nebo Big In Japan zazpívají v Olomouci legendární Alphaville. Německá kapela v čele se zpěvákem Marianem Goldem bude jedním z headlinerů šestého ročníku olomouckého festivalu Bounty Rock Cafe Open Air, který je naplánovaný příští rok opět do areálu Korunní pevnůstky v Olomouci.

 Milovníci rockové muziky, kterou má akce v názvu, se však nemusejí bát „vyměknutí“ festivalu. V programu, který začne v sobotu 11. června 2016 ve 13 hodin, se vystřídají například rockové legendy Precedens, populární Iné Kafé ze Slovenska, nebo americká rocková kytaristka Janet Robin. Velkým tahákem bude jistě i vystoupení populární Anny K. s kapelou.
Předprodej vstupenek v sítích Ticketportal a TICKETSTREAM, nebo v Bounty Rock Cafe. Cena vstupenek v předprodeji je 800,- Kč. a v den koncertu za ně návštěvníci zaplatí 990 korun.
 

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 2 x 2 vstupenky na festival Bountry Rock Cafe Open Air. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Dvě výhercům, kteří získají vždy dvě vstupenky, pošleme oznámení sms zprávou.

Soutěžní otázka:

Jaký zpěvák nazpíval úspěšný český cover písně Forever Young?


A) Karel Gott
B) Karel Štědrý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.