SPORT

Florbalový export i z Havířova, pohromu odvrátil spasitel Matěj. Udeřil deset sekund před koncem!

15. října 2014, 16:16, téma FLORBAL, Petr Fišer
Florbalový export i z Havířova, pohromu odvrátil spasitel Matěj. Udeřil deset sekund před koncem! Morava - Víkend strávený na severu Moravy byl z pohledu šumperských florbalistů čtyřbodový. Po snadné záležitosti s Horní Suchou je v hektické koncovce velkého dramatu v Havířově spasil pozdní gól Petra Matěje.

 Druhá liga, divize D
HORNÍ SUCHÁ – ASPER ŠUMPERK 1:7 (1:2, 0:3, 0:2)


Asper odehrál sobotní utkání brilantně. Protivníkův odpor definitivně zlomil v závěru druhé třetiny, kdy za stavu 1:3 skóroval dvakrát během 70 sekund. Soupeře pustil během celého zápasu k pouhým devíti střelám letícím na bránu! Hlavní postavou nekompromisně řízené ofenzivní palby byl útočník Jiří Trávníček, autor hattricku.
BRANKY: 2. Pudil – 0:1, 19. Trávníček (Matěj) – 0:2, 20. Šolc – 1:2, 25. Trávníček – 1:3, 38. Vařeka (Mrázek) – 1:4, 39. Trávníček – 1:5, 56. Pudil (Vařeka) – 1:6, 60. Mrázek (Pudil) – 1:7.

SLOVAN HAVÍŘOV – ASPER ŠUMPERK 8:7 po nájezdech (1:1, 1:2, 5:4)

Trávníček o sobě dával vědět i v nedělním střetnutí v Havířově. Přineslo strhující florbalový thriller se spoustou gólových okamžiků a událostí. Hosté v jeho průběhu vedli i dvoubrankovým rozdílem a nad dotahujícím protivníkem měli prakticky neustále navrch. Nacházeli se o jeden až dva kroky napřed.
Závěr jim ale nevyšel. Po vyloučení Kamlera za sekání vyrovnal Tomáš Daniš a stejný hráč v čase 58:25 převážil misky vah na havířovskou stranu. Vůbec poprvé v zápase!
Na vítězství v normální hrací době to Slovanu nestačilo. Pouhých deset vteřin před vypršením 60. minuty odpálil gejzír radosti na šumperské střídačce Petr Matěj. A to tím, že v power play srovnal na 7:7.
O tom, kdo získá bonusový bod, rozhodly po bezbrankovém prodloužení až samostatné nájezdy. Jediným úspěšným exekutorem se stal domácí Daniš.
BRANKY: 18. Chalupa – 1:0, 18. Mrázek (Trávníček) – 1:1, 27. Mrázek – 1:2, 29. Šíma (Kováč) – 1:3, 29. Kroček – 2:3, 41. Šíma (Trávníček) – 2:4, 43. Smeták – 3:4, 44. Trávníček (Matěj) – 3:5, 48. Tomica – 4:5, 50. Tomica – 5:5, 56. Matěj (Trávníček) – 5:6, 57. Daniš – 6:6, 59. Daniš – 7:6, 60. Matěj (Mrázek) – 7:7, 66. Daniš – 8:7.
ŠUMPERK: M. Vašíček – Vařeka, M. Šíma, Mrázek, Trávníček, Kamler, Zapletal, J. Gruntorád, Matěj, O. Kováč, Pudil, F. Jáně, Štúr.

DALŠÍ PROGRAM

SOBOTA 25. ŘÍJNA: 18.00 Šumperk – Spartak Hluk.
NEDĚLE 26. ŘÍJNA: 10.00 Šumperk – Kozel Počenice.


Foto: Petr Fišer

Florbalový export i z Havířova, pohromu odvrátil spasitel Matěj. Udeřil deset sekund před koncem!


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.