SPORT

Florbalisté postupují zpět do 3. ligy!

13. dubna 2009, 11:28,
Florbalisté postupují zpět do 3. ligy! Šumperk - Již dvě kola před koncem celé soutěže je jasné, že šumperští florbalisté se po sezoně strávené v nižší soutěži vrací do třetí ligy.
Rozhodly o tom dvě výhry Asperu na domácí půdě a zaváhání České Vsi, která nestačila na SK K2 Prostějov. Šumperk tak navýšil své vedení na 8 bodů, přičemž ve hře zůstalo bodů šest. Zde však pozitiva pro mužský „A“ tým končí. Předvedená hra by totiž na těžší soupeře, které na Šumperk beze sporu čekají ve třetí lize, rozhodně nestačila. K tradičně horší defenzivní práci celého týmu se totiž připojila i topornost v útoku. Jen díky slabší kvalitě obou soupeřů tak Asper získal všechny body.

 

FbC Asper Šumperk vs. Gaudolino Uničov 11:3

FbC Orel Hranice vs. FbC Asper Šumperk 5:7

 
Šumperk tak vyhrál jasně 11:3 a 7:5 a díky zaváhání České Vsi, která mohla jako jediná ohrozit Asper v boji o postup, mohli začít šumperští florbalisté bujaře slavit onen zmíněný postup.
 

 
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).