SPORT

Florbalisté klopýtli, stále však směřují do 3. ligy

30. března 2009, 11:33, Michal Šíma
Florbalisté klopýtli, stále však směřují do 3. ligy Prostějov - Cestu šumperských florbalistů za vysněným postupem zpět do 3. ligy trochu zkomplikoval turnaj v Prostějově.
Dva soupeře rozdílných kvalit přisoudil los Asperu k ligovému turnaji v Prostějově. Svěřence hrajícího trenéra Hegera nejprve čekal regionální rival z Libiny a poté rezerva prostějovských Playmakerů.
Již z pohledu na soupisky obou týmů z Jeseníků se dalo očekávat, jak utkání dopadne. Tři kompletní pětice Asperu a pouze sedm statečných libinských Beerboys.
Ti se sice ujali rychlého vedení, avšak favorit neponechal nic náhodě a vývoj zápasu rychle otočil. Skóre na straně Šumperka narostlo až na úctyhodných 17:2, což je výsledek i v nižších soutěžích nevídaný, leč zasloužený.


FBC Asper Šumperk - FBC Beerboys Libina 17:2


Béčko prostějovských Playmakers bylo již jiným oříškem. Soupeř, který dokázal jako jediný v této sezoně Asper porazit, odešel jako vítěz i v domácím prostředí. Nic nepomohla ani velká snaha a bojovnost, na kterou jsme u šumperských florbalistů zvyklí. Téměř polovina zápasu v oslabení se nedá ustát a výsledkem tak byla výhra Prostějova v poměru 5:3.
Asper je však i nadále s náskokem v čele tabulky a nutno dodat, že jen totální selhání v závěrečných dvou turnajích by je mohlo stát postup.

FBC Playmakers Prostějov - FBC Asper Šumperk  5:3Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.