SPORT

Florbalisté dohrávají sezonu

14. března 2010, 11:19, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Stejně jako hodně ostatních soutěží, také florbalová třetí liga směřuje do svého finiše.
Šumperský Asper měl před sebou dva zápasy na domácí půdě a jelikož šumperští muži ztratili reálné šance na postup o patro výš, chtěli si dva duely s týmy z dolní poloviny tabulky hlavně užít.
V prvním utkání s Lichnovem se jednalo od počátku o jednostrannou záležitost a jedinou, zato podstatnou nepříjemností bylo zranění mladého Trávníčka z úvodu první třetiny. Ten odskákal ze hřiště s nalomeným kotníkem a sezona pro něj skončila.
Účet utkání otevřel Maus a jelikož Lichnov očividně nestíhal třem běhavým formacím Šumperka, brzy to bylo 3:0. Vynikal zejména rychlík Matěj, jenž zařídil tři branky a konečný stav utkání byl nakonec všeříkajících 11:3.

FBC Asper Šumperk - FBC Orel Lichnov  11:3


Druhé klání s tvrdým celkem Havířova se nesl v podobném duchu. Hned v úvodu přit'ukl Šíma Zgarbovi a Asper vedl. Následovala poněkud hluchá fáze zápasu, kdy Šumperk měl sice zápas ve svých rukou, ale nejednalo se o žádnou exhibici. Stav 7:1 pak dokonale uspal i domácí defenzivu, která povolila tři snížení, ale poslední slovo pak měli opět hráči ve žlutém. Utkání nakonec vyznělo znovu jednoznačně 9:4.

FBC Asper Šumperk - Predators Havířov  9:4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).