SPORT

Florbalisté dohrávají sezonu

14. března 2010, 11:19, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Stejně jako hodně ostatních soutěží, také florbalová třetí liga směřuje do svého finiše.
Šumperský Asper měl před sebou dva zápasy na domácí půdě a jelikož šumperští muži ztratili reálné šance na postup o patro výš, chtěli si dva duely s týmy z dolní poloviny tabulky hlavně užít.
V prvním utkání s Lichnovem se jednalo od počátku o jednostrannou záležitost a jedinou, zato podstatnou nepříjemností bylo zranění mladého Trávníčka z úvodu první třetiny. Ten odskákal ze hřiště s nalomeným kotníkem a sezona pro něj skončila.
Účet utkání otevřel Maus a jelikož Lichnov očividně nestíhal třem běhavým formacím Šumperka, brzy to bylo 3:0. Vynikal zejména rychlík Matěj, jenž zařídil tři branky a konečný stav utkání byl nakonec všeříkajících 11:3.

FBC Asper Šumperk - FBC Orel Lichnov  11:3


Druhé klání s tvrdým celkem Havířova se nesl v podobném duchu. Hned v úvodu přit'ukl Šíma Zgarbovi a Asper vedl. Následovala poněkud hluchá fáze zápasu, kdy Šumperk měl sice zápas ve svých rukou, ale nejednalo se o žádnou exhibici. Stav 7:1 pak dokonale uspal i domácí defenzivu, která povolila tři snížení, ale poslední slovo pak měli opět hráči ve žlutém. Utkání nakonec vyznělo znovu jednoznačně 9:4.

FBC Asper Šumperk - Predators Havířov  9:4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.