ZPRAVODAJSTVÍ

Flexibilní práce pro ženy

8. března 2017, 17:00, redakce, placená reklama
Flexibilní práce pro ženy Potřebujete skloubit pracovní život s rodinnými povinnostmi? Jste nezaměstnaná, uvažujete o změně zaměstnání či hledáte nové uplatnění? Třeba právě Vám může pomoci nový projekt s názvem "Flexibilní formy práce jako příležitost pro ženy na Šumpersku," který realizuje od začátku roku 2017 společnost BEC družstvo - Business and Employment Co-operative. Na Šumpersku se právě rozbíhá zajímavý projekt pro ženy, který podpoří vznik flexibilních pracovních úvazků. „Šanci má celkem 20 žen z Olomouckého kraje. Jde o ženy, kterým je více než 55 let nebo pečují o děti mladší 15 let věku, a přitom touží po pružné pracovní době nebo nějaké z dalších forem flexibilního zaměstnání. „I když většina lidí o sdílených pracovních místech, pružné pracovní době nebo práci z domu slyšela, na Šumpersku zůstávají tyto možnosti stále málo využívané,“ říká předseda BEC družstva Ivo Škrabal.
Účastnice projektu projdou kariérním poradenstvím, odbornými vzdělávacími kurzy, motivačními workshopy a následně pro ně bude připraveno poradenství v rámci svépomocných skupin tzv. job klubů. „Cílem projektu je pomoci nalézt těmto ženám vhodné a udržitelné zaměstnání, které vyřeší jejich situaci na trhu práce. Proto současně vstupujeme do jednání se zaměstnavateli, kteří mají zájem nabízet formy flexibilního zaměstnávání. Vybraným ženám bude u těchto zaměstnavatelů nabídnuto pracovní místo na šest až dvanáct měsíců,“ dodává Škrabal.
Podrobnější informace naleznete v letáku níže a dále na stránkách www.bec-coop.cz. Do projektu je možné se hlásit nejpozději do 20. března.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
BEC družstvo - Business and Employment Co-operative
M. R. Štefánika 318/1
787 01 Šumperk
Tel: +420 777 606 368
E-mail: info@bec-coop.cz 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).