KULTURA

Flám fest zveřejnil program a zahájí prodej vstupenek

6. března 2019, 14:00, Ondřej Polák
Zábřeh – Hudební open air festival Flám fest zahájil předprodej vstupenek a zároveň odtajnil program 4. ročníku, který se uskuteční v sobotu 7. září v prostorách zábřežského plaveckého areálu. V programu vystoupí legendy, ale i mladá krev. Pro prvních 500 zájemců nabízejí pořadatelé vstupenku za speciální cenu 190 korun, dalších 500 lístků se bude prodávat o padesátikorunu dráž.
 Cena lístků poroste

Ti, kteří nestihnou zakoupit vstupenku za tyto výhodné ceny, si budou muset za vstup na festival připlatit. Třetí pětistovku vstupenek budeme totiž prodávat za 340 korun a pak už jen za 440 korun,“ doplnil k cenám vstupného produkční akce Vratislav Jarmar.
Vstupenky na Flám fest je možné zakoupit pouze v infocentrech v Zábřehu, Štítech a Hanušovicích, v šumperské cestovce Atlas a mohelnické prodejně Peřinka.
A na co se mohou majitelé vstupenek na Flám fest vlastně letos těšit?
Do Zábřeha se opět po roce vrátí spolu se svou kapelou David Koller a po dlouhých deseti letech také Anna K.

Zazní hity od Lucie

„Hlavní hvězdou festivalu bude nepochybně frontman nejslavnější české skupiny David Koller, který v říjnu loňského roku doslova nadchnul zábřežské publikum při jeho beznadějně vyprodaném koncertu v kulturním domě. Kollerovu skvělou muziku, včetně legendárních hitů Lucie, si bude moci na festivalu vychutnat daleko víc fanoušků než uvnitř kulturáku,“ míní Jarmar.
Kromě Kollera, Anny K. a Pokáče představí na Flám festu svůj hanácké bigbít také moravská kapela Stracené Ráj a pořádnou porci energie nabídne skupina Circus Problem, která ve svých písničkách kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat i pop.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.