KULTURA

Flám fest slibuje pořádnou hudební jízdu Vystoupí David Koller, Anna K. nebo písničkář Pokáč

21. srpna 2019, 11:00, Vladimíra Bartoňová
Flám fest slibuje pořádnou hudební jízdu Vystoupí David Koller, Anna K. nebo písničkář Pokáč Zábřeh – Místní hudební festival Flám fest sice vypukne na zdejším bazénu až v sobotu 7. září, levnější vstupenky si ale mohou zájemci pořídit už jen do konce srpna.

 „V tuto chvíli je prodáno hodně přes jeden tisíc vstupenek, ty za 340 korun budeme ale nabízet už jen do konce prázdnin. Od 1. září podraží cena vstupného o stokorunu,“ informoval Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Různorodé hudební menu

Již čtvrtý ročník open air festival opět nabídne různorodé hudební menu určené pro široké spektrum návštěvníků, od teenagerů až po lidi v seniorském věku.
„Příchozím se postupně představí populární písničkář Pokáč, originální kapela Stracené ráj hrající hanácké bigbit, tedy skladby napsané v hanáckém nářečí, nebo svižná partička Circus Problem, která dokáže díky svému balkánskému discu hranému s obrovským nasazením rozpohybovat každé publikum,“ popisuje line up festivalu produkční Vratislav Jarmar.


Foto: ZK

Zábřežský Flám fest nemívá o návštěvníky nouze. Před hudebním pódiem na zábřežském plaveckém bazénu při něm bývá pěkně plno.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.