KULTURA

Flám fest slibuje pořádnou hudební jízdu Vystoupí David Koller, Anna K. nebo písničkář Pokáč

21. srpna 2019, 11:00, Vladimíra Bartoňová
Flám fest slibuje pořádnou hudební jízdu Vystoupí David Koller, Anna K. nebo písničkář Pokáč Zábřeh – Místní hudební festival Flám fest sice vypukne na zdejším bazénu až v sobotu 7. září, levnější vstupenky si ale mohou zájemci pořídit už jen do konce srpna.

 „V tuto chvíli je prodáno hodně přes jeden tisíc vstupenek, ty za 340 korun budeme ale nabízet už jen do konce prázdnin. Od 1. září podraží cena vstupného o stokorunu,“ informoval Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Různorodé hudební menu

Již čtvrtý ročník open air festival opět nabídne různorodé hudební menu určené pro široké spektrum návštěvníků, od teenagerů až po lidi v seniorském věku.
„Příchozím se postupně představí populární písničkář Pokáč, originální kapela Stracené ráj hrající hanácké bigbit, tedy skladby napsané v hanáckém nářečí, nebo svižná partička Circus Problem, která dokáže díky svému balkánskému discu hranému s obrovským nasazením rozpohybovat každé publikum,“ popisuje line up festivalu produkční Vratislav Jarmar.


Foto: ZK

Zábřežský Flám fest nemívá o návštěvníky nouze. Před hudebním pódiem na zábřežském plaveckém bazénu při něm bývá pěkně plno.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Dveře nové interaktivní výstavy v zábřežském muzeu jsou otevřeny. "Hrátky s penězi" návštěvníky seznámí s historickým vývojem platidel – od předmincovních forem přes kovové mince až po vznik papírových bankovek – a připomene i loňské výročí vzniku československé koruny. Vše je prezentováno názorně s množstvím interaktivních prvků. Můžete být s dětmi u toho, když správně zodpovíte připravenou otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování.

Kolikáté výročí vzniku československé koruny loni proběhlo?
A) 80.
B) 90.
C) 100.
Odpovědi posílejte jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na koncert gentlemanů v cylindrech ze 4TETU, kteří vystoupí v Zábřehu ve čtvrtek 20. února, vyhrává Hana D. z Kosova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.