KULTURA

Flám fest nabídne Petru Janů, Arakain nebo Radečky

13. června 2017, 19:00, Jan Kratochvíl
Flám fest nabídne Petru Janů, Arakain nebo Radečky Zábřeh - Stejné datum, opět velmi příznivé vstupné a zase lákavá dramaturgie – i letos se chystá vtrhnout na zábřežský bazén loni zrozený Flám fest. Hudební přehlídka se uskuteční v sobotu 9. září a nabídne hudební jízdu pro široké spektrum návštěvníků.

 „Opět chceme nejen Zábřežákům nabídnout pohodový festival plný skvělé muziky, dobrého jídla i pití, který osloví všechny generace od teenagerů až po lidi v seniorském věku. Tomu odpovídá nejen složení účinkujících, ale i výše vstupného, která je díky podpoře partnerů velmi příznivá,“ popisuje Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.
Taháků nabídne Flám fest hned několik. Tím největším bude pravděpodobně několikanásobná Zlatá slavice Petra Janů, slavící pětačtyřicet let na scéně, která spolu se skupinou Amsterdam představí nové rockové úpravy svých největších hitů.
Zážitek slibuje také vystoupení tuzemské metalové legendy, skupiny Arakain. Regionální hudební scénu zastoupí skupina Vlny, formace dříve známá pod názvem Velmi krátké vlny, a především šumperští hitmakeři O5 a Radeček.
„V současné době doprodáváme vstupenky za zaváděcí cenu 100 korun, následně jejich cena podraží na dvojnásobek a od září si je zájemci pořídí za 300 korun. Kromě prodejních míst Zábřežské kulturní jsou lístky na Flám fest k dispozici také v síti smsticket,“ informuje Zdeněk David.


Foto: archiv

Jedním z taháků Flám festu bude několikanásobná Zlatá slavice Petra Janů, slavící pětačtyřicet let na scéně.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).