KULTURA

Flám fest nabídne Petru Janů, Arakain nebo Radečky

13. června 2017, 19:00, Jan Kratochvíl
Flám fest nabídne Petru Janů, Arakain nebo Radečky Zábřeh - Stejné datum, opět velmi příznivé vstupné a zase lákavá dramaturgie – i letos se chystá vtrhnout na zábřežský bazén loni zrozený Flám fest. Hudební přehlídka se uskuteční v sobotu 9. září a nabídne hudební jízdu pro široké spektrum návštěvníků.

 „Opět chceme nejen Zábřežákům nabídnout pohodový festival plný skvělé muziky, dobrého jídla i pití, který osloví všechny generace od teenagerů až po lidi v seniorském věku. Tomu odpovídá nejen složení účinkujících, ale i výše vstupného, která je díky podpoře partnerů velmi příznivá,“ popisuje Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.
Taháků nabídne Flám fest hned několik. Tím největším bude pravděpodobně několikanásobná Zlatá slavice Petra Janů, slavící pětačtyřicet let na scéně, která spolu se skupinou Amsterdam představí nové rockové úpravy svých největších hitů.
Zážitek slibuje také vystoupení tuzemské metalové legendy, skupiny Arakain. Regionální hudební scénu zastoupí skupina Vlny, formace dříve známá pod názvem Velmi krátké vlny, a především šumperští hitmakeři O5 a Radeček.
„V současné době doprodáváme vstupenky za zaváděcí cenu 100 korun, následně jejich cena podraží na dvojnásobek a od září si je zájemci pořídí za 300 korun. Kromě prodejních míst Zábřežské kulturní jsou lístky na Flám fest k dispozici také v síti smsticket,“ informuje Zdeněk David.


Foto: archiv

Jedním z taháků Flám festu bude několikanásobná Zlatá slavice Petra Janů, slavící pětačtyřicet let na scéně.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO




Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).