KULTURA

FiXa a Zámek vyrážejí po třech letech na společnou šňůru

2. listopadu 2016, 10:00, Roman Tyčka
FiXa a Zámek vyrážejí po třech letech na společnou šňůru Šumperk - Pardubická Vypsaná fiXa a pražský Visací zámek po třech letech znovu vyrážejí na společné turné s příznačným názvem KultTour 2. Koncertní šňůra dvou dnes už kultovních kapel má zastávku také v našem regionu, konkrétně v pátek 4. listopadu v DK Šumperk.

 „Fanoušci se mohou těšit na oblíbené hitovky obou kapel, ale určitě dojde i na pár společných songů. Bude to zkrátka ten pravý punkový nářez,“ slibuje zpěvák Vypsané fiXy Márdi. „Je to trošku jinej adrenalin, protože nestojíte jen před svým publikem, ale víte, že v tom kotli jsou i příznivci, kteří přišli na jinou kapelu, a vy to buď dáte a zvládnete to komplet, nebo ne. A to je to, co nás na tom baví,“ dodal Márdi.
Vypsanou fiXu čeká v těchto dnech kromě společného hraní i soustředění a natáčení nového alba, které by mělo vyjít na jaře příštího roku. Kapela Visací zámek zase zaznamenala velký úspěch s deskou Punkový království, která jim vyšla v minulém roce. Ta se totiž hned druhý týden po vydání stala nejprodávanější deskou v ČR.
Koncert ve společnosti kapel Visací zámek a Vypsaná fiXa vypukne v pátek 4. listopadu v sedm hodin večer. Vstupné je v předprodeji 260 korun, v den akce lístek podraží o třicet korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.