KULTURA

FiXa a Zámek vyrážejí po třech letech na společnou šňůru

2. listopadu 2016, 10:00, Roman Tyčka
FiXa a Zámek vyrážejí po třech letech na společnou šňůru Šumperk - Pardubická Vypsaná fiXa a pražský Visací zámek po třech letech znovu vyrážejí na společné turné s příznačným názvem KultTour 2. Koncertní šňůra dvou dnes už kultovních kapel má zastávku také v našem regionu, konkrétně v pátek 4. listopadu v DK Šumperk.

 „Fanoušci se mohou těšit na oblíbené hitovky obou kapel, ale určitě dojde i na pár společných songů. Bude to zkrátka ten pravý punkový nářez,“ slibuje zpěvák Vypsané fiXy Márdi. „Je to trošku jinej adrenalin, protože nestojíte jen před svým publikem, ale víte, že v tom kotli jsou i příznivci, kteří přišli na jinou kapelu, a vy to buď dáte a zvládnete to komplet, nebo ne. A to je to, co nás na tom baví,“ dodal Márdi.
Vypsanou fiXu čeká v těchto dnech kromě společného hraní i soustředění a natáčení nového alba, které by mělo vyjít na jaře příštího roku. Kapela Visací zámek zase zaznamenala velký úspěch s deskou Punkový království, která jim vyšla v minulém roce. Ta se totiž hned druhý týden po vydání stala nejprodávanější deskou v ČR.
Koncert ve společnosti kapel Visací zámek a Vypsaná fiXa vypukne v pátek 4. listopadu v sedm hodin večer. Vstupné je v předprodeji 260 korun, v den akce lístek podraží o třicet korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).