KULTURA

Fešáci slaví jubileum

24. října 2012, 16:18, horna
Šumperk – Country skupina Fešáci slaví 45 let svého působení na české hudební scéně. K tomuto výročí soubor připravil vzpomínkový pořad na Michala Tučného, který by se letos dožil 65 let, nazvaný Tam u nebeských bran. Koncert Fešáků uvede ve čtvrtek 1. listopadu od 19.30 hodin Dům kultury Šumperk.
Petr Novotný, který ve skupině Fešáci působil jako konferenciér, textař a příležitostný zpěvák, zavzpomíná na staré časy a svým vtipným vyprávěním zpestří tento vzpomínkový pořad. Recitál je výběrem písní z repertoáru kapely Fešáci od roku 1969 po rok 2012. V pořadu zazní nejznámější songy Michala Tučného: Poslední kovboj, Šlapej dál, Prodavač, Snídaně v trávě, Báječná ženská, Pověste ho vejš a další hity. Hlavním hostem pořadu bude dcera Michala Tučného Michaela.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.10.2012 07:04
Titulek: Bez titulku
Autor: petr
38
Tak nevím, ale v KD Šumperk asi mají k 1.listopadu nějaký zvláštní vztah a nejraději by byli kdyby 1. listopadu bylo celý týden. Jak jinak si vysvětlit, že na jejich internetových stránkách je koncert ve středu 1. listopadu, na plakátech ve čtvrtek 1. listopadu a zde v článku je to pátek 1. listopadu.
Reagovat
Datum: 1.11.2012 23:31
Titulek: DK opět nezklamal
Autor: Anonym
53
Opět bylo zahulené předsálí a přestárlí pořadatelé se nestarali o debily z Bratrušova, kteří ožralí narušovali průběh koncertu.
Hlavně že vám to nehorázné vstupné sype!!!
Reagovat
Datum: 2.11.2012 09:01
Titulek: Re: DK opět nezklamal
Autor: petr x
45
DK nezklamal, očekávat, že v předsálí bude pořadatel někdy respektovat nekuřáky je stejně nereálné, jako omladit pořadatele živou vodou. REJi děkuji za "píár", zjištění, že bych mohl protrpět večer s "vtipným" konferenciérem a fešákem Petrem Novotným a při tom bych si nechal věci v šatně projít tabákovou udírnou, mne odradila. Ostatně lidí, kteří díky kuřáckému předsálí na tento odborářský skanzen zanevřeli, je jistě víc. Je zřejmé, že i řádně vyuzená/ý/ Rybička vydrží více.
Reagovat
Datum: 1.11.2012 23:33
Titulek: Kdo ten článek psal?
Autor: Anonym
33
Šlapej dál, Prodavač, Snídaně v trávě vůbec nezazněly. Ať žije bulvár REJ!
Reagovat
Datum: 2.11.2012 18:48
Titulek: Re: Kdo ten článek psal?
Autor: Kikina
28
Článek vyšel před koncertem, je to pozvánka. Že si Fešáci zahráli co chtěli a ne to, co slíbili, za to nikdo nemůže :-(
Reagovat

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).