KULTURA

Fešáci slaví jubileum

24. října 2012, 16:18, horna
Šumperk – Country skupina Fešáci slaví 45 let svého působení na české hudební scéně. K tomuto výročí soubor připravil vzpomínkový pořad na Michala Tučného, který by se letos dožil 65 let, nazvaný Tam u nebeských bran. Koncert Fešáků uvede ve čtvrtek 1. listopadu od 19.30 hodin Dům kultury Šumperk.
Petr Novotný, který ve skupině Fešáci působil jako konferenciér, textař a příležitostný zpěvák, zavzpomíná na staré časy a svým vtipným vyprávěním zpestří tento vzpomínkový pořad. Recitál je výběrem písní z repertoáru kapely Fešáci od roku 1969 po rok 2012. V pořadu zazní nejznámější songy Michala Tučného: Poslední kovboj, Šlapej dál, Prodavač, Snídaně v trávě, Báječná ženská, Pověste ho vejš a další hity. Hlavním hostem pořadu bude dcera Michala Tučného Michaela.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.10.2012 07:04
Titulek: Bez titulku
Autor: petr
40
142
Tak nevím, ale v KD Šumperk asi mají k 1.listopadu nějaký zvláštní vztah a nejraději by byli kdyby 1. listopadu bylo celý týden. Jak jinak si vysvětlit, že na jejich internetových stránkách je koncert ve středu 1. listopadu, na plakátech ve čtvrtek 1. listopadu a zde v článku je to pátek 1. listopadu.
Reagovat
Datum: 1.11.2012 23:31
Titulek: DK opět nezklamal
Autor: Anonym
55
Opět bylo zahulené předsálí a přestárlí pořadatelé se nestarali o debily z Bratrušova, kteří ožralí narušovali průběh koncertu.
Hlavně že vám to nehorázné vstupné sype!!!
Reagovat
Datum: 2.11.2012 09:01
Titulek: Re: DK opět nezklamal
Autor: petr x
47
DK nezklamal, očekávat, že v předsálí bude pořadatel někdy respektovat nekuřáky je stejně nereálné, jako omladit pořadatele živou vodou. REJi děkuji za "píár", zjištění, že bych mohl protrpět večer s "vtipným" konferenciérem a fešákem Petrem Novotným a při tom bych si nechal věci v šatně projít tabákovou udírnou, mne odradila. Ostatně lidí, kteří díky kuřáckému předsálí na tento odborářský skanzen zanevřeli, je jistě víc. Je zřejmé, že i řádně vyuzená/ý/ Rybička vydrží více.
Reagovat
Datum: 1.11.2012 23:33
Titulek: Kdo ten článek psal?
Autor: Anonym
35
Šlapej dál, Prodavač, Snídaně v trávě vůbec nezazněly. Ať žije bulvár REJ!
Reagovat
Datum: 2.11.2012 18:48
Titulek: Re: Kdo ten článek psal?
Autor: Kikina
30
Článek vyšel před koncertem, je to pozvánka. Že si Fešáci zahráli co chtěli a ne to, co slíbili, za to nikdo nemůže :-(
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).